2733
2734
عنوان

خاله زنک بازی های نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 71 پست
یه فحش هایی هم میدن که نپرسین.

شما آقایی اینجا داوم نمیاری

همیشه برام سوال بوده نی نی سایتی هایی که در دنیای واقعی 99 درصدشون یا دارن از شوهراشون کتک میخورن یا دارن التماس این پسر و اون پسر میکنن تو رو خدا محل من بزار , چرا در نی نی سایت اینقدر نسبت به آقایون حالت تهاجمی دارن   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عادت می‌کنی 😁 🤣 هنوز تاپیک حس ششم ندیدی جیغ بزنی 😂

نمیدونم چرا از این همه تاپیک حس ششم از هر کسی پرسیدم من کی باردار میشم یا حسشون نسبت به من چیه جواب ندادن 😊😓

یا کاشف الکرب عن وجه الحسین             اکشف کربی بحق اخیک الحسین.                     ای بر طرف کننده غم و اندوه از روی حسین به حق برادرت حسین اندوه و مشکل من را برطرف کن.                                                             ای عزیز زهرا خودت میدونی که داداش گلم توی چه شرایطی هست خودت کمکش کن نجات پیدا کنه از این شرایط   یا امام حسین با دستهای مهربونت دستمون رو بگیر وساطت کن پیش خدا شرایط کاری عزیز دلم شوهرم خیلی خوب بشه سختی هاش کمتر بشه  خدایا به حق امام حسین علیه السلام قسمت میدم کمک کن بتونم دخترام رو با اخلاق نیکو و انسان بار بیارم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشن و عاقبت بخیری و خوشبختی هر دوتاشون رو ببینیم 😍                    الهی آمین🌹🌹خیلی وقت بود با این کاربری نمی اومدم سایت چون بلد نبودم میترسیدم نه بگم 😒😒 چون خیلی از دوستان لطف داشتن و توی تاپیک های مختلف دعا و چله تگم میکردن و نمی‌تونستم بگم نمیتونم بخونم چله روی چله صلوات و سوره و دعا روی هم تلنبار شده بود و کلی سختی و عذاب وجدان می‌کشیدم تا نصفه شب می‌نشینم و چله و دعا می‌خوندم نمی‌گم بد بود اما برام سخت بود یهو گذاشتم و رفتم با کاربری دیگه اومدم الان با روحیه بهتر با اعتماد به نفس بیشتر اومدم لااقل یاد گرفتم وقتی نمیتونم کاری رو انجام بدم محترمانه بگم نه 🌹🌹♥️♥️♥️
خب پ چرا نوشتی محترم 😂

از حرصم نوشتم.مشخص نیس؟

به ظاهرتون که می رسه هزارتا عمل زیبایی میکنین تا به چشم بیاین.اما تا صحبت از اخلاق که میشه میگید من همینیم که هستم؟؟؟  درسته ظاهر خیلی مهمه اما قبل ظاهرمون کمی هم به زیبایی باطنمون ارزش قایل باشیم.
2728

خب طبیعیه خیلیا اینجا املای درست کلماتو هم نمیدونن .

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
عادت می‌کنی 😁 🤣 هنوز تاپیک حس ششم ندیدی جیغ بزنی 😂

دقیقا 

مثلا طرف میگه مامانم مشکوک به کروناست دعا کنید 

جواب میدن حس ششم میگه مریض نیست 😐

اینارو ببرن جای تست کرونا تو قرنطینه 

بستن دکمه زیر گلو وقتی خوبه که جلوی رد شدن لقمه حرام رو بگیره
2738

مقاومت در برابر منطق قبول دارم  

همین تاپیک پربازدید

که انتظار دارند خانواده شوهر بهشون کادو بده بعد موقع کادو دادن به داماد که میشه میگن رسم نداریم  

یعنی فقط دلشون می خواد بگیرند ولی نم پس ندن

دلشون می خواد فقط احترام ببینند ولی احترام نذارند به بقیه

تازگیا اختلاف افتاده بین علمای سایت .امشب چرا همه بهم میپرن😕😂

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 

همه نوع قشری هست و متاسفانه قشر بد دهن و دور از ادب و منطق هم کم نیستن

و البته قشر مودب و آگاه و دانا هم هستن تو سایت 

یه جای عمومیه نمیشه گفت کی باشه کی نباشه متاسفانه

........
2706