1711
1714
عنوان

خاله زنک بازی های نی نی سایت

514 بازدید | 71 پست

خیلی برام جالبن بعضی کاربرا

کلا کاری به حواب های منطقی ندارن 

مثلا سوال از سونو و مشکل پزشکی تخصصی شون تو سایت میپرسن بعد فقط دنبال پاسخ های خاله زنکی هستن 

من چند روزی یکم خسته بودم از دنیای واقعی اومدم اینجا 

و برحسب شغل و رشتم جواب بعضی ها رو علمی دادم و تازه به عمق فاجعه پی بردم 

فاجعه ی مقابله در برابر منطق و علم....

دلتون گرم 🌸

یه فحش هایی هم میدن که نپرسین.

همین الان تو خود اروپا مساجد رو باز کردن ودارن اذان میگن و ایسادن به نمازاونوقت بعضی هموطنایه خودمون اومدن تاپیک زدن که دیدین بالاخره حرم هاتونو با الکل شستن؟دیدین بالاخره مساجد رو تعطیل کردن؟خود حقیربینی چقد آخه؟

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718

بگو عزیزم چی دیدی

فقط 31 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
1716

من يه هفته نبودم تو سايت راحت بودم بخدا

وقتي ب عقب برميگردم حالم از خودم به هم ميخوره با ضعفام و كمبودام و بچه بازيام گند زدم به كل زندگيم حتي به آيندم😔😔                                                   نميدونم ازخودم بايد شاكي باشم يا از خدا ولي اينو خوب ميدونم كه با٢٠سال سن تحمل اين همه فشار عصبي ومالي واقعا خيلي سخته😭😭                                                       واقعاتنهام...دلم ميخاد برم يه جايي كه هيشكي نباشه. كسي رو ندارم بهش تكيه كنم درد دل كنم و دركم كنه خسته م ازاين همه بي كسي وسختي                                       اگر دوست داشتين براي حاجت دلمو ب ارامش رسيدنم صلوات بفرستين😔🙇🏻‍♀️
چه فحشی داد

واقعا نمیتونم بگم.خیلی عجیب بود واسم.

همین الان تو خود اروپا مساجد رو باز کردن ودارن اذان میگن و ایسادن به نمازاونوقت بعضی هموطنایه خودمون اومدن تاپیک زدن که دیدین بالاخره حرم هاتونو با الکل شستن؟دیدین بالاخره مساجد رو تعطیل کردن؟خود حقیربینی چقد آخه؟
1709
یه فحش هایی هم میدن که نپرسین.

شما آقایی اینجا داوم نمیاری

همیشه برام سوال بوده نی نی سایتی هایی که در دنیای واقعی 99 درصدشون یا دارن از شوهراشون کتک میخورن یا دارن التماس این پسر و اون پسر میکنن تو رو خدا محل من بزار , چرا در نی نی سایت اینقدر نسبت به آقایون حالت تهاجمی دارن   

عادت می‌کنی 😁 🤣 هنوز تاپیک حس ششم ندیدی جیغ بزنی 😂

نمیدونم چرا از این همه تاپیک حس ششم از هر کسی پرسیدم من کی باردار میشم یا حسشون نسبت به من چیه جواب ندادن 😊😓

بزرگترین دشمن آرامش انسان مقایسه خود با دیگران است غافل از اینکه هر کسی در مسیری کاملا متفاوت از دیگری در حال سفر و یادگیری است🌷💕🌼🌹💜💛💚                              هر جوری که با خدا راحتی و با هاش راز و نیاز میکنی به زبان خودت برای داداش گل منم دعا کن مشکلش حل بشه و دوباره صورت زیباش رو خندان و شاد « ببینم »                                             💕حاجت روا بشی ان شاءالله💕
خب پ چرا نوشتی محترم 😂

از حرصم نوشتم.مشخص نیس؟

خب طبیعیه خیلیا اینجا املای درست کلماتو هم نمیدونن .

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
1651