2726
سلام اجی خوبی رفتی سونو؟؟

سلام عزیزم...ن نرفتم ی جا زنگ زدم نبودن...شوهرم گفت عجله نکن بزار تعطیلیا تموم بشه باخیال اسوده برو

و خداوندبرای تماشایِ تُو،مرا آفرید... 😍
منم نرفتم میترسم که برم...تو کی میخوای بری عزیزم؟اطرافیانم میگن بذار یهو برا غربالگری برو

اره برا منم همینو میگن...شوهرم میگه سونوگرافی بخاطره اشعه ک داره بزار حداقل ی بار برو

و خداوندبرای تماشایِ تُو،مرا آفرید... 😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره برا منم همینو میگن...شوهرم میگه سونوگرافی بخاطره اشعه ک داره بزار حداقل ی بار برو

خدا خیر بده شوهرتو حرف شوهر منم همینه

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
خوش اومدی گلم.....ان شاالله نی نیت به سلامت بیاد بغلت....پس با همیم تقریبا....من آخرین پریودم ۳ بهمن ...

ممنون عزیزم ایشالا تو و نی نی ات هم سلامت باشین و این دوران کرونایی هرچه زودتر تموم بشه تا همه مامان ها با خیالی آسوده دوران بارداری خودشون رو سپری کنن و به سلامتی زایمان کنن   

2728
ممنون عزیزم ایشالا تو و نی نی ات هم سلامت باشین و این دوران کرونایی هرچه زودتر تموم بشه تا همه مامان ...

الهی آمین...ممنونم دوست عزیزم....بهمچنین🥰

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹
سلام منم باردارم ولی نی نی گلم مهردنیامیاد خوشال میشم اگ منم توگروهتون باشم بارداری دومم هست

سلام عزیزم خوش اومدی بسلامتی مبارک باشه

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
الهی آمین...ممنونم دوست عزیزم....بهمچنین🥰

سلام دوستم خوبی؟  

من خونریزی دارم ب نظرت چیکار کنم نگرانم؟

خانه دونفـ👩‍❤️‍👨ـره ما در تاریخ ۱۳۹۹/۸/۱👨‍👩‍👦سه نفر شد (آرمان کوچولو) و قراره یه فندق دیگه در تاریخ 1402/12/25به جمعمون اضافه بشه (آریان کوچولو) 🤰و بشیم چهار نفره 👨‍👩‍👦‍👦خدایاشکرت🌹🌹کوچولوی مامان خوش اومدی🥰🥰
عزیز دل ، چند هفته ت بود ؟؟؟

ده هفته

خیلی شدیده ؟؟؟

عصری انذازه کثیف شدن یه نوار بهداشتی بود الان لکه فقط؟؟؟

خیلی نگرانم😭😭دکترم شنبه میاذ 

عصری انذازه کثیف شدن یه نوار بهداشتی بود الان لکه فقط؟؟؟

استراحت مطلق کن....توالت فرنگی بشین و زیاد خم و راست نشو ،اگه شیاف سیکلوژست داری بزار شبی یکی ....اگه نداری ،تا فردا صبح منتظر بمون و فردا زنگ بزن بهدااشت و مشورت بگیر ازشون 

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹
2706