2737
2734
نه گلم...کلا از لحاظ علمی همه جا همینجور حساب میشه،حتی تو سونوگرافی هم وقتی سن جنین رو بگن و رشدش نر ...

اره امروز دکترم همین حرفارو گفت و واسه ۳ اردیبهشت غربالگری نوشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه ها ویییی چقدر تاپیک اومده جلو من امروز سونو قلب رفتم فندقمو دیدم صدا قلبشم شنیدم😍

سلام عزیزم، تبریک میگم ان شاالله به سلامتی نی نیتو بغل بگیری، چند هفته هستین که رفتین سونو قلب، شکمی انجام دادن یا واژینال؟ 

2731
سلام عزیزم، تبریک میگم ان شاالله به سلامتی نی نیتو بغل بگیری، چند هفته هستین که رفتین سونو قلب، شکمی ...

سلام ممنون❤

دیروز انجام دادم ۸ هفته ودوروزم بود با سونو شکمی

خوشبختی یعنی خانوادمون ۴ نفره شده😍😍😍
2738
حدس زدم، منم دقیقا 9 بهمن بودم، خیلی استرس قلب دارم ولی متاسفانه تو این اوضاع کرونا، مطبا و سونوگراف ...

اگه درد یا خونریزی نداری استرس نداشته باش 

به من ۷ اردیبهشت وقت سونو ان تی داده انشالله تا اون موقع باز میشه میری خیالت راحت میشه

اگه درد یا خونریزی نداری استرس نداشته باش  به من ۷ اردیبهشت وقت سونو ان تی داده انشالله تا اون ...

نه خوشبختانه درد و خونریزی ندارم ولی خیلی دوس داشتم صدای قلبشو بشنوم، البته شیاف پروژسترون استفاده میکنم

کجایین دوستان...بیاین از حال و هوای خودتون بگید....

من که خیلی نفخ میکنم و یبوست خفیف هم دارم....فقط دلم میوه های خنک مثل خیار و گوجه میخواد...از ماست هم که نگم براتون....

دارم از فضولی میترکم برا تعیین جنسیت....😁

کاش این چند هفته هم زود بگذرن و تکلیف جنسیت معلوم بشه تا بتونم حدااقل دوتا خرید اینترنتی برا نی نیم انجام بدم و فیسم بخوابه 😅

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹
اگه درد یا خونریزی نداری استرس نداشته باش  به من ۷ اردیبهشت وقت سونو ان تی داده انشالله تا اون ...

عزیزم...ان شاالله که همه چیز خوب پیش میره برات خانومی....

منم فکر کنم ۱ اردیبهشت برم برا ان تی....۱۲ هفته و ۶ روزمه اونموقع....خدا کنه اونموقع جنسیتشو بگن بهم....شب و روز ندارم از خیالات🤣

خدایا عزیزامو به خودت سپردم ...🌹
عزیزم...ان شاالله که همه چیز خوب پیش میره برات خانومی.... منم فکر کنم ۱ اردیبهشت برم برا ان تی....۱ ...

عزیزم منم مثل تو دلتو دلم نیست جنسیتو بدونم

باور میکنی همش خوابشو میبینم😂

تو اینستام که پر لباسای خوجل آدم دلش ضعف میره

2706