2726
عنوان

تنبلی کم تخمدان

446 بازدید | 17 پست

سلام

توی اقدام به بارداری هستم.به تشخیص دکترم تنبلی تخمدان دارم ولی شدید نیست.کیست ندارم فولیکول های بالغ دارم فقط موقع آزاد سازی ظاهرا یا آزاد نمیشه یا انقد دیر آزاد میشه که دیگه اون کیفیت برای باروری رو ندارن.

این ماه از روز ۳ الی ۷ پریود شبی ۲تا لتروزول خوردم و روزهای ۶ و۷و۸ روزی یکی آمپول HMG زدم.هر روز ۲تا قرص گلوکوفاژ هم میخورم.

روز ۱۴ سونو واژینال دادم ۲تا فولیکول بالغ با سایز های ۱۸ و ۲۱ در روز ۱۴ پریودی داشتم و همون روز ۲تا آمپول ovitrelle زدم برای آزاد شدن تخمک.اما آزاد نشد و پریود شدم.اولین ماه مصرف داروهامه.

چه داروهایی مصرف کنم تا تخمک آزاد بشه؟ چقد زمان میبره تا داروها اثر کنن؟

قدم ۱۷۵ و وزنم ۷۲ کیلو هست و تمام   عکس رنگی و آزمایش های همسرم سالم و نرمالن.آزمایش خون هم دادم مشکلی نداشتم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عکس رنگی گرفتی؟ همسرت آزمایش داده؟

اره عکس رنگی رفتم همه چی نرمال بود شوهرم مرداد ماه از داده بود نرمال بود یعنی ۷ ماه پیش تقریبا .... نمیدونم شاید شوشو ضعیف شده 

خیلی فکرم درگیر که چرا نمیشه

اخرین بار  دوره چهارم بود قرص میخوردم سونوی  روز ۱۳ نرفتم ک ببینم فولیکولام چنده فقط از سه پری تا ۵ روز روزی ۲ تا لتروزول خوردم 

ولی دفعه اول که قرص خوردم فولیکولام ۱۳ ۱۴ بود دفعه دومش ۱۷ ۱۶ دفعه سوم هم ۱۸ ۲۱ ۲۳ بود دکتر گف خیلی عالیه همون شبم امپول اچ سی جی زدم ازاد بشه  ... خیلی امیدوار بودم اون ماه باردار بشم ولی بازم نشد

چند وقته اقدامی

۴ ماه خودمون طبیعی اقدام کردیم بعد که رفتم دکتر عکس و آز گرفت ازمون گفت همه چی سالمه فقط توی سونو معلوم شد تخمک آزاد نشده بوده.بهمن اولین ماهی بود که داروهای تنبلی رو میخوردم .الان روز دوم پریودم.

پریودهام منظمن کیست ندارم حتی آزمایش خونم خوب بود هیچ مشکلی نداشت.

۴ ماه خودمون طبیعی اقدام کردیم بعد که رفتم دکتر عکس و آز گرفت ازمون گفت همه چی سالمه فقط توی سونو مع ...

منم دقیقا مثله شمام 

ازمایش خونم خوب بود تا حالا یه کیست هم نداشتم . پری هامم منظمن 

ولی یه سال شد 😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔😔

قطره ویتاگنوس خوردی؟

توی نی نی سایت یکی میگفت ۲ سال و نیم با دوا و دارو باردار نشد قطره ویتاگنوس خورد باردار شد.من اینبار میخوام ویتاگنوس رو امتحان کنم.

از روز ۳ پریودی تا روز ۲۰ قاعدگی. ۳۰ الی ۴۰ قطره توی آب میریزی بهد میخوری. یه بار صبح یه بار شب.

2706