2726
عنوان

تنبلی کم تخمدان

60 بازدید | 5 پست

سلام

توی اقدام به بارداری هستم.به تشخیص دکترم تنبلی تخمدان دارم ولی شدید نیست.کیست ندارم فولیکول های بالغ دارم فقط موقع آزاد سازی ظاهرا یا آزاد نمیشه یا انقد دیر آزاد میشه که دیگه اون کیفیت برای باروری رو ندارن.

این ماه از روز ۳ الی ۷ پریود شبی ۲تا لتروزول خوردم و روزهای ۶ و۷و۸ روزی یکی آمپول HMG زدم.هر روز ۲تا قرص گلوکوفاژ هم میخورم.

روز ۱۴ سونو واژینال دادم ۲تا فولیکول بالغ با سایز های ۱۸ و ۲۱ در روز ۱۴ پریودی داشتم و همون روز ۲تا آمپول ovitrelle زدم برای آزاد شدن تخمک.اما آزاد نشد و پریود شدم.اولین ماه مصرف داروهامه.

کسی این تجربه تنبلی داشته که با این داروها جواب گرفته باشه؟ یا اینکه با چه داروهایی بعد از چند وقت باردار شدین؟

من همین مشکلو دارم اما دوسال نیم بیشتره منتظرم

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728