2733
2734
عنوان

تنبلی کم تخمدان

66 بازدید | 13 پست

سلام

توی اقدام به بارداری هستم.به تشخیص دکترم تنبلی تخمدان دارم ولی شدید نیست.کیست ندارم فولیکول های بالغ دارم فقط موقع آزاد سازی ظاهرا یا آزاد نمیشه یا انقد دیر آزاد میشه که دیگه اون کیفیت برای باروری رو ندارن.

این ماه از روز ۳ الی ۷ پریود شبی ۲تا لتروزول خوردم و روزهای ۶ و۷و۸ روزی یکی آمپول HMG زدم.هر روز ۲تا قرص گلوکوفاژ هم میخورم.

روز ۱۴ سونو واژینال دادم ۲تا فولیکول بالغ با سایز های ۱۸ و ۲۱ در روز ۱۴ پریودی داشتم و همون روز ۲تا آمپول ovitrelle زدم برای آزاد شدن تخمک.اما آزاد نشد و پریود شدم.اولین ماه مصرف داروهامه.

کسی این تجربه تنبلی داشته که با این داروها جواب گرفته باشه؟ یا اینکه با چه داروهایی بعد از چند وقت باردار شدین؟

منم تنبلی داشتم. دو ماه لتروزل خوردم یه ماه کلوموفین ماه بعد دوباره لتروزول و آمپول hcg  و باردار شدم دقیقا دوسال پیش همین موقع... الان دخمل و پسملم 15 ماهشونه....... دوقلواند.......... خیالت راحت مشکلی نداری.. به امید خدا نی نی میاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تنبلی دارم ماه پیش لتروزول خوردم و روز۱۹ سیکل هنو‌ فولیکولم ازاد نشده بود . و با پنج روز تاخیر پریود شدم امااا این ماه فقط دوفاستون خوردم ک پریودم منظم شه ولی دیشب بی بی چکم مثبت شد در کمال ناباوری 

رادینم زندگیمه🧿 و منتظر دومین پسر زندگیمونیم🙋🏻‍♀️♥️خدایا سلامت دارش  🙏🏻🤰🏻😘
2728

من پریودیم کلا از نوجوانیم نامیزان بود

اصلا فازش معلوم‌نبود چیه

خخخخ

بدون هیچ دارویی باردار شدم

تازه همسرمم وارکسل عمل کرده بود

به اینا نیست

خدااااااا فقط

یه دوستیم داشتم‌پارسال بعد ۱۵ سال بدون دارو باردار شد

آرسام کوچولو تمام دنیای منه...بعد یه دوره سخت بستری خدا دوباره بما برگردوندش
چقد طول کشید باردار بشی؟

تو این ۴سال زیر ۱۰بار اقدام کردیم

اینم که شد اصلا اتفاقی بود

فکرشو نمیکردیم بشه

آرسام کوچولو تمام دنیای منه...بعد یه دوره سخت بستری خدا دوباره بما برگردوندش
2738

منم تنبلی تخمدان دارم..دکتر بهم متفورمین و متجیسترول داده..ماه قبل پریودیم خوب بود ولی این دفعه دوروزه فقط لکه قهوه ای دارم...دوستان کسی بوده که با وجود تنبلی تخمدان و با مصرف دارو تو سال اول ازدواج باردار شده باشن؟

منم تنبلی تخمدان دارم..دکتر بهم متفورمین و متجیسترول داده..ماه قبل پریودیم خوب بود ولی این دفعه دورو ...

سال اول ازدواج ک نه ولی با وجود تنبلی تخمدان و تحرک اسپرم کم باردار شدم 🧿😁

چقدر خوب..چه داروهایی مصرف کردین؟

من از پارسال دی ماه ک تو اقدام بودم چند ماه طبیعی ایدام کردم چند ماه کلومیفن خوردم و سینال اف زدم دوماهم گونادوپین زدم . ماه پیش لتروزول خوردم و یه امپول اچ ام جی برا ازادشدن تخمک. این ماهم ک باردار شدم فقط دوفاستون خوردم ک پریودم تنظیم شه 

من از پارسال دی ماه ک تو اقدام بودم چند ماه طبیعی ایدام کردم چند ماه کلومیفن خوردم و سینال اف زدم دو ...

خیلی هم عالی..پس باید صبرم رو بالا ببرم..من تازه سه ماهه ازدواح کردم.برای منم دعا کنید

خیلی هم عالی..پس باید صبرم رو بالا ببرم..من تازه سه ماهه ازدواح کردم.برای منم دعا کنید

ایشالا ک زود نتیجه میگیری

اره من این ماه هنوزم باورم نمیشه کااااملا بیخیال شده بودم کلی تخت و کمد بچه جابجا کردم تنهایی ولی باردار بودم 

چون استرس نداشتم