2726
عنوان

تنبلی کم تخمدان

907 بازدید | 21 پست

سلام

توی اقدام به بارداری هستم.به تشخیص دکترم تنبلی تخمدان دارم ولی شدید نیست.کیست ندارم فولیکول های بالغ دارم فقط موقع آزاد سازی ظاهرا یا آزاد نمیشه یا انقد دیر آزاد میشه که دیگه اون کیفیت برای باروری رو ندارن.

این ماه از روز ۳ الی ۷ پریود شبی ۲تا لتروزول خوردم و روزهای ۶ و۷و۸ روزی یکی آمپول HMG زدم.هر روز ۲تا قرص گلوکوفاژ هم میخورم.

روز ۱۴ سونو واژینال دادم ۲تا فولیکول بالغ با سایز های ۱۸ و ۲۱ در روز ۱۴ پریودی داشتم و همون روز ۲تا آمپول ovitrelle زدم برای آزاد شدن تخمک.اما آزاد نشد و پریود شدم.اولین ماه مصرف داروهامه.

کسی این تجربه تنبلی داشته که با این داروها جواب گرفته باشه؟ یا اینکه با چه داروهایی بعد از چند وقت باردار شدین؟

منم تنبلی تخمدان خفیف دارم ولی تا حالا اقدام به بارداری نکردم و از چیزایی که گفتی سر در نمیارم 🤦‍♀️

الان عقب انداختم خیلی نگرانم.. خدا کنه زودتر پریود شم

میترسم حالا با تنبلی تخمدان ناخواسته باردار شده باشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

قدم ۱۷۵ و وزنم ۷۲ هست دکتر گفت اضافه وزن ندارم دور کمرم ۴۲ هست ولی با این حال بازم خودم ۳ هفته هست رژیم گرفتم 

عکس رنگی خودم و آزمایش اسپرم همسرم سآلم و نرمالن.

قدم ۱۷۵ و وزنم ۷۲ هست دکتر گفت اضافه وزن ندارم دور کمرم ۴۲ هست ولی با این حال بازم خودم ۳ هفته هست ر ...

شوهرتون کجا آزمایش دادن؟؟

آخ میگن تو مراکز نازایی درست نشون میده

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢
قدم ۱۷۵ و وزنم ۷۲ هست دکتر گفت اضافه وزن ندارم دور کمرم ۴۲ هست ولی با این حال بازم خودم ۳ هفته هست ر ...

واقعا دور شکمتون ۴۲هست؟؟

تاعشقم پشتمه💋💋دنیاتومشتمه✊✊........عزیزم میدونم ک خدا ب این زودی ماروهم مامان وبابا میکنه👦💏👪        دلخوشی ینی::پدرومادر بشی ولذت عشق رو با نگاه کردن ب نینی بچشی😢😢😢
2706