2737
2734
عنوان

فرق گذاشتن مادرشوهر بین نوه ها

1748 بازدید | 44 پست

سلام بچه ها شما بودین ناراحت میشدین یا من حساسم؟

شوهر من بچه اخره ومنم عروس اخر و بچم هم نوه لخره ....یکسالشه اوج شیرینیه بچه من مخصوصا که الان اون یکی نوه هاشون همه بزرگن و مدرسه میرن وخیلی وقته بچه کوچک نداشتن .....الان بچه من اومده.....

شوهرم یه گروه واتساپ دارن با خانوادش هر وقت عکس بچمو و شیرین کاریهاشو میذاره.... پدرشوهرم و خصوصا مادرشوهرم هیچ عکس العملی ندارن .... ولی خواهرشوهرم عکس پسرشو که الان ۱۵ سالشه گذاشته مادرشوهرم و پدرشوهرم زیرش کلی قربون صدقه اش رفتن در صورتی که قبلش شوهرم عکس دخترمو گذاشته بود اینا هیچ عکس العملی نشون ندادن.... نه فقط این بار هربار که قبلا گذاشت بی تفاوت بودن....

بعد جالبه من عکسهای دخترمو گذاشتم تو اینستا ...پدرشوهرمم عکس دختر جاریمو گذاشت تو اینستاش....

مهم نیست ؟؟؟؟!!!!یا من حساس شدم؟؟؟!!! البته یه کم فقط ناراحت شدم و کاری یااعتراضیم نمیکنم یا به روشون هم نمیارم هیج وقت فقط تو دل خودم دلخور شدم ازشون خصوصا مادرشوهر....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کارشون درست نیست، منم بودم ناراحت میشدم ولی دیگه عکس بچمو تو گروه نمیذاشتم از گروه هم لفت میدادم

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
2738

مادرشوهرا چشونه ؟ مادر شوهر من خيلي زن خوبيه ولي اصلا از مامانم و خانواده ام نميپرسه درموردشون هم اگه حرف بزنم گوش نميده يا روشو اون ور ميكنه در حالي كه با مادر جاريم خيلي صحبت ميكنه و پاچه خواريشو ميكنه منم واقعا ناراحت ميشم ولي به رو خودم نميارم 

عزیزم نفرستید عکس بچتونو بذارید خودشون دلشون تنگ شه درخواست کنن

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@

مادر شوهرم ک فوت کرده بنده خدا 

پدرشوهرمم اینجا زندگی نمیکنه

ولی مامانم بین دختر منو دختر  خواهرم با بچه های داداشم فرق میزاره 

ینی دختر داداشمو بیشتر دوس داره 

خودشم میگ 

مهمه اول از این کاراتون و نمایش دادنها دست بردارید،،دوم اینکه دامادشون عضو این گروه هستن؟؟پس الکی ق ...

نه دامادشون نیست... نه نمایش نیست که خب عکس بچه رو شوهرم گذاشته حالا دیگه...چه نمایشی

2706