2410
2553
عنوان

به نظرتون یه توک پا برم بیرون کرونا نمیگیرم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 38 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من خودمم خیلی میترسم تو. خونه همش احساس میکنم همه جا پر از ویروس هست تند تند با الکل و سرکه همه جا و ...

منم همینطور فکر کن من اصلا دست به هیچ کاری نمیزدم الان که از ترسم خودم دارم هر روز وایتکس کاری میکنم 

🥰🥰آیلتسی ها بیایین اینجا دور هم باشیمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3928843/دوستایی-که-میخوان-ایلتس-امتحان-بدین-بیایین-با-هم-باشیم?postId=124787704
بچه ها بنظرتون آمار تلویزیون درسته ؟؟

نه یک از ۱۰۰۰ حالا کارشناسای who اومدن اونا لو میدن چه خبره

🥰🥰آیلتسی ها بیایین اینجا دور هم باشیمhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/3928843/دوستایی-که-میخوان-ایلتس-امتحان-بدین-بیایین-با-هم-باشیم?postId=124787704
2714

عزیزم من  امروز سرکارم تعطیل شده  اونم نه بخاطر کرونا بخاطر تغییرات محل کارم،و من هرروز می رم سرکار و میام فقط خیلی مراقبم دستم ب دهانم و چشمم نخوره و قبل از ورود به خونه لباسامو با اسپری الکل ضدعفونی میکنم و بعد دستامو و بعد که وارد خونه شدم اول دستمو صورتمو میشورم 

وقتی میام نی نی سایت خیلی احساس آرامش دارم چون حرفایی که نمیتونم ب نزدیکترین افراد بزنم اینجا با دوستای عزیزم دربارش حرف میزنم،،درسته ندیدمتون و نمیشناسمتون ولی دوستتون دارم ایشالله همه به هرچی آرزوی خوب دارید برسید❤❤❤

دو هفتس بيرون نرفتم بايد براى مواد غذايى جمعه صبح يه دقه برم تا هايپرى جاى خريد كنم از الان عزا گرفتم 

واجب نى نرو عزيزم مواد ارايشى الان ضرورتى نداره مى تونى انلاين هم سفارش بدى خودتو الكى تو خطر ننداز 

من و خداسوار یک قایق 2 نفره شدیم...
من اشتباه کردم جلو نشستم و خدا عقب...
سکان زیر پاى من بود و سر دوراهی ها دلهره میگرفتم... تا اینکه جایمان را عوض کردیم... حالا آرام شدم و هر وقت از او میپرسم که: کجا میرویم ؟؟؟؟ بر میگردد و با لبخند میگوید: تو فقط پارو بزن
2706