2737
2734
عنوان

یه فنجون حال خوب لطفا ... 😊☕👒

168 بازدید | 7 پست

🍃🍁🌹🍀🍁🌿🌸🌾🍃🌴🌷🌹🌳🌹🌹🍀🍀

همه‌ی ما بعد از یک روز سخت 😥 دوست داریم خودمان را به نوعی فعالیت آرامش‌بخش دعوت کنیم 😌 : خرید 💸 ، خوردن یک غذای خوب 🍕🍝🍟 یا بیرون رفتن با دوستان 💁 . این کارها باعث می‌شوند احساس بهتری پیدا کنیم. 😄

اما پژوهش تازه‌ای که در مجله‌ی Emotions چاپ شده است 📚 می‌گوید این کارها در بهبود حال آدم تاثیری بیشتر از «هیچ کاری نکردن» ندارند! 😓 در عوض ☺ ، ‌کمک کردن به دیگران یا کارهای خیرخواهانه تاثیر زیادی در بهبود خُلق و سلامتی و داشتن حال خوب دارد. 💞 😀

دکتر نلسون که نویسنده‌ی اصلی این مقاله است 👨 می گوید  :  بیشتر اوقات مردم از به خود رسیدن به عنوان راهی برای بهتر شدن یاد می‌کنند 💝 ،‌ در حالی که تحقیقات ما نشان داده‌ است بهترین راه برای شاد شدن این است که به دیگران برسیم. 👭 👬 💓💓💓 

🌿🌹🍀🌷🍃🌹🌴🌻🌴🌷🌿🌿🌹🍃🌷🍃🌳🌹🍀🌷

🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کاملا موافقم ... هر موقع حالم خوب نیست با خودم شرط میبندم چند نفرو خوشحال کنم و بلافاصله حالم خوب می ...

ای جان مهربونیت همه گیر بشه الهی 😄 حال دلت همیشه خوب باشه عزیزم 😍😍😍

🍀
2738