2726
عنوان

تاپیک زدم طرف مقابلتون چه قدر سراغتونو نگیره دلخور میشین

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 25 پست

وا چقد شماهاازهم خبرمیگیرین شوهرمن ک دوهفته میره ماموریت ن هیچ زنگی ن هیچ پیامی کلا ما اصلا سراع همو نمیگیریم

منم ی مدت خبرشو میگیرفتم پیام میدادم ولی انگار ب هیچکی پیام نمیدم هیچ ریکشنی نبود منم بیخیال والان یکجوری شده از چیزایی اینجا خوندم اینجوریم🙄😳😳😳😳😳😳😳

وا چقد شماهاازهم خبرمیگیرین شوهرمن ک دوهفته میره ماموریت ن هیچ زنگی ن هیچ پیامی کلا ما اصلا سراع همو ...

سلام عزیزم دقبقااااا این ادم مثل شوهر شماستت  بیتفاوتهههه  منم راستش دیگه بی تفاوت شدممم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه هااا ممنون از تجربیاتی که دراختیارم مبزارین ولی قبول دارین بی تفاوتی بیتفاوتی میاره؟؟؟؟؟ اگه من احترام میزارمو بهش پیام میدم اونم احترام بزاره بعد چندین ساعت لاقل جواب بده البته این نظر شخصیمه

سلام عزیزم دقبقااااا این ادم مثل شوهر شماستت  بیتفاوتهههه  منم راستش دیگه بی تفاوت شدممم

میدونی دقیقا اینجورادما دودستن یا سرشون یکجایی گرمه یا اصلا تو دنیا خودشونن 

این شوهرمن تو خونم همش با گوشیش وباخودش اصلا توخونم یادش نمیفته زن داره 

ولی تو اگ برات محبت مث من مهمه رها کن این ادمو چون زجرمیکشی اب میشی ودرنهایت تنها راهی داری ک وانمود کنی سنگ وبیتفاوت شدی

انوقت ازهیچی لدت نخواهی برد

2728

طرف  شده بهش زنگ زدم یه هوووو جیغ کشیده منم از اون روز دیگههه بی برنامه زنگ نزدم مگر اینکه خودش بخاد زنگ بزنه پیامم میدم  چندیننن ساعت طول میکشه جواب بده یا اصلا نمیده منم دیگه بیتفاوت شدممم

میدونی دقیقا اینجورادما دودستن یا سرشون یکجایی گرمه یا اصلا تو دنیا خودشونن  این شوهرمن تو خون ...

یکم شرایط مادیش و شغلیش عالیه واسه همین حتی راضی به خاسگاری شدنش شدم وگرنه عاشقش نشدم بخدا 

خخخ من اگه زنگم نزنه مهم نیس برام کاریش داشته باشم میزنگم تمام البته دیگه ده ساله ازدواج کردیم 

ولی زمان دوستیمون از سرکار میومد پیام میداد 

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
این به شدتتتت خودشو درگیر کارر کرده  مشکل منم همین بود

باید باهاش صحبت کنی منظور از صحبت بحث و جارو جنجال نیس 

بگو من نیاز دارم به ادمی که بیشتر بهم توجه کنه 

اگه نمیتونی و شغلتو‌ ترجیح میدی بمن بهتره همی الان که دوستیم کات کنیم البته من نمیدونم شما کدوم مرحله ازدواجین اگه عقدی حتما صحبت کن بگو سرد میشم

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍