2737
2734
عنوان

سلام دوستان کسی هست بچش دیابت نوع 1 گرفته باشه یاکسی رو سراغ داره

| مشاهده متن کامل بحث + 11089 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دخترمن ۲ساله دیابت نوع۱داره فقط کنترله درمانش واگه بتونین پمپ انسولین که ۳۰میلیون هستش دخترمن ۱ ...

عزیزم این پمپ انسولین ۳۰ میلیون بدی دیگه تمومه یا باید باز هم هزینه کنی 

مثل اون سنسورها که به بازو وصل میکنن 

یکم در موردش توضبح میدی؟

2728
چرانه دکترش گفته احتمال داره رهاش کنه

عزیزم پسر منم دوسالش و دو ماه که بر اثر یه تب دیابت گرفت یه هفته اول انسولین زدیم واقعا سخت بود بچم التماس میکرد که نزنم براش ولی چاره ای نبود بردیمش پیش دکتر هادی قوی دل کرج دارو داد خیلی تلخ ولی به زور خورد الان عادت کرده بعد دو هفته انسولین نوورپیدشو که روزی سه بار میزد قطع کردیم الان فقط لومیر رو براش اونم با ۶ واحد صبح تو خواب براش میزنم امیدت به خدا باسه دعا یادت نره 

دیابت توی بزرگسالا درمان نمیشه فقط میتونن کنترلش کن توی کودکان نمیدونم ایشالا ک بچتون خوب شه. بازم توی گوگل توی سایت کلینیک دیابت و زخم دیابتی مطالعه کنید شاید چیزی گفته بودن ک بدردتون بخوره. کلینیک تلما مطالب مفیدی درج میکنن ی نگاه کنید ببینید برای کودکان هم چیزی هس

عزیزم پسر منم دوسالش و دو ماه که بر اثر یه تب دیابت گرفت یه هفته اول انسولین زدیم واقعا سخت بود بچم ...

سلام گلم میشه بیایی از دیابت کوچولوت برام بکی پسرم سه ساله دیابت نوع یک داره ۶ سالشه داغووووووون شدیم 😭تو رو خدا جوابمو بده خیلی سخته دیشب بایه داروی گیاهی قندش شده ۴۰ یک دفعه میشه ۵۰۰ بعد از سه سال کلا تنظیمش بهم ریخته 😭😭پیر شدم به خدا از دست این همه رنج و عذاب 

خدایا به توسپردم ❤
عزیزم پسر منم دوسالش و دو ماه که بر اثر یه تب دیابت گرفت یه هفته اول انسولین زدیم واقعا سخت بود بچم ...

اون دارو تلخه کی دادی به بچت و اسمشو بگو بهم افت قند داره الان یانه قندش چقدر میره بالا تو رو خدا بیا به دادم برس 

خدایا به توسپردم ❤
2738

[QUOTE=142764412]عزیزم پسر منم دوسالش و دو ماه که بر اثر یه تب دیابت گرفت یه هفته اول انسولین زدیم واقعا سخت بود 

الان هم از این داروی تلخ به پسرتون میدین؟ طرز مصرفش چطور هست؟ یعنی باعث تولید انسولین میشه؟میشه یه مقدار کاملتر توضیح بدین لطفاً

سلام طب سوزنی هم بسیار موثر هست 

واین که هیچ کدوم از دکترا قبول نمی کنند  ولی خیلی موثر من الان تحت درمان با طب سوزنی هستم 

از زمانی که فهمیدیم همون علایم رایج کم کردن وزن در دوهفته نزدیک ۴کیلو پر خوری پر نوشی و بی حالی 

من الان تزریق انسولین دارم اصلا نگرانی ندارد چون انسولین خودش یه راهه درمان هست 

ولی امید به آینده هست که با قرص هایی که روی موش ها جواب داده ولی نیاز به انسولین کرده وره های مثل پیوند ولی وقتی با دو دوز انسولین حل میشه به این کار های سخت نیست 

اما هیچ وقت امید خودتون رو از دست ندید 

سلام گلم میشه بیایی از دیابت کوچولوت برام بکی پسرم سه ساله دیابت نوع یک داره ۶ سالشه داغووووووون شدی ...

طب سوزنی تنظیم می‌کنه 

مال من هم اینجوری شده ولی با طب سوزنی زیاد بالا پایین نمیره 

من یه دفعه میشه ۵۰یه دفعه میشد ۲۰۰

ولی الان کمی تنظیم شده 

حتما طب سوزنی رو امتحان کنید 

2706