2737
2734
عنوان

نباید نباید نباید : به کودکان زیر 6 ماه نباید آب بدهیم

| مشاهده متن کامل بحث + 70100 بازدید | 31 پست
منم انقدر از این وسواسای بی خود سربچم به خرج دادم ،که الان وقتش نیست اینو بخور،تو کارت بهداشت نزده،تا6 ماهگی فقط شیر مادر بخوره،الان خیلی بد غدذا شده اگه تجربه الانم رو داشتم از 4 ماهگی با غذاها آشناش میکردم
خدای من همان خدای حیوانات است‌.ای انسان ! از ظلم هایی که به من میکنی پیش همان خدایی شکایت میبرم که تو آرزوهایت را پیشش میبری
تحقیقتات هم منو کشت. توجه کردید سالی یکبار نظر درباره اب دادن عوض میشه. یکسری تحقیق میکنند و میگند بدید. سال بعد دوباره میگند ندید و ...تکرار و تکرار......
الان ادم بزرگها هم بعضیهاشون خیلی اب میخورند و بعضیها صبح تا شب یک لیوان هم هنمیخورند. خب بچه ها هم با هم فرق دارند.
زندگی راهیست به سوی خدا.....
راهت را به سوی خدا بخند....راهت را به سوی خدا برقص...راهت را به سوی خدا اواز بخوان......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکتا دخترم تا یکسال شیرمو خورد بعدش دیگه نخورد غذا هم نمیخورد خواستم شیر خشک بهش بدم ولی دیگه شیشه نمیخورد یکسال با سرنگ بهش شیر میدادم هیچکی تا نمیدید باور نمیکرد خیلی زجر آور بود
پرواز کاملا باهات موافقم
2731
دوستان قانون شروع غذای کمکی ایمن نیست که همتون میگید پابیان شش ماهگی
وقتی وزن بچه ای به دوبرابر ونیم هنگام تولد برسه باید غذای کمکی رو شروع کرد وقطره اهن چون دیگه ذخایر اهن جنینی تموم شده وباید با عذا و قطره جایگزین بشه
اب هم برا این میگن ندید چون اب بچه رو بد غذا میکنه به خصوص تو فصل سرد سال
من که به تمام توصیه های دکی گوش کردم والان خوشبختانه دخترم هم خوش غذاست هم وزنش عالیه هم قدش
و یه چیز دیگه بد غذا شدن بچه 80 درصدش به خاطر عادتهای مادرهاست
کام همگان باد روا کام شما نه...ایام همه خرم و ایام شما نه...
نه من ندیدم ولی مسمومیت با اب وجود داره
وقتی زیاد اب بخورید سدیم بدن به شدت کم میشه و طرف دچار هایپو ناترمی میشه که خطرناکه و شوک وکما وحتی مرگ از عوارضشه
کام همگان باد روا کام شما نه...ایام همه خرم و ایام شما نه...
منم به دخترم شیر خشک میدم انقد تحقیرم میکنن اطرافیام که افسردگی گرفتم
هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....
2738

با سلام خدمت همه دوستان من یه پسر دوماهه دارم هروز سر اینکه چی بهش بدم باهمه مشکل دارم شوهرم میگه هیچی نده تا شیش ماهگی خانوادم میگه بده فلان چیز و بقیه چیزارو دیگه خسته شدم خودم یواشکی بهش اب جوشیده میدم تا الانم خداروشکر هیچی نشده

با سلام خدمت همه دوستان من یه پسر دوماهه دارم هروز سر اینکه چی بهش بدم باهمه مشکل دارم شوهرم میگه هی ...

خیلی زوددادی من ۵ ماهگی دادم شایدضررداشته باشه بهداست ب من گف معدش دچارمشکل میشه خدای نکرده

سلام

پسر من ۳ روزش بود تو بیمارستان دکتر گفت بهش آب جوشیده بده ادرار کنه گفت هرچقدرم خواست بده

بعدش من تو خونه ام بعصی وقتا کمی میدم بهش.

الان ۲۵ روزشه رفلاکس داره شیر خودمو میدم ازم همش آویزونه ممکنه به خاطر آبکی بودن شیرم باشه؟

تو یخچال میذارن شیرم روش میبنده

2706