1711
1707

طلا گرمی چنده؟

کیا خونه تکونیشونو انجام دادن

عکس قبل و بعد خونه تکونی

برا عید میرید کدوم شهر مسافرت؟

با فلان رنگ چه رنگی ست کنم؟

بیاین عکس کفش ،کیف و...عیدم

بیاین خریدای عیدمو ببینین بعد یه عده بیان بگن شاید کسی نداشته باشه عکس نزارین

دلم تنگ شده برا روزای قبل کرونا☹😫😢

شما هم بیاید بگید از قبلنا 

کاربر قدیمی ام....ممنون میشم برای حل مشکلم صلوات بفرستین

یادش گرامی و روحش شاد🌹

🖤                                                         1398.12.10                                                             تو زندگی هر کس یکی هست که هرگز فراموش نمیشه.  هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست.                                  من غم انگیزترین شعر جهانم........ تو نخوان.              
من پذی شب خواب دیدم از خونه رفتیم بیرون بچه هارو بردیم واسشون بادکنک خریدم انقدر خوشحال بودیم که نگو ...

الهی عزیزم

از شدن که میشه گلم فقط ممکنه یکم زمان ببره

سلام خانم تو خونه،خونه دار هاي نمونه😀بفرماييد اينم پيج اينستامون.

اگر دنبال جاي مطمئن و خوب براي كابينت و كمدديواري و خلاصه هركاري كه مربوط به دكوراسيون داخلي هست ميگرديد

كافيه مارو دنبال كنيد تاازشرايط اقساطي ما بهره مندبشيد

1713
من یه روزی که کرونا تموم بشه میرم بازار خودمو میمالونم همه جا دستامم نمیشورم یه پفکم میخورم انگشتامو ...

عالی بود😂😂😂

قدر عافیت کسی داند که به مصیبت گرفتار آید

واقعا الان مشکلات قبل در مقابل این مشکل در نظرمون کوچک تر هست

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه شاهزاده های سعودی رو لیس زدن و براشون ترانه خوندن!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی هر روز فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون✌✌
قدر عافیت کسی داند که به مصیبت گرفتار آید واقعا الان مشکلات قبل در مقابل این مشکل در نظرمون کوچک تر ...

الان به معنای واقعی نفس کشیدنمونم مشکل دار شده

توکل بر خدا 

این روزا میگذره ولی قدرشو دیگه میدونیم

الان به معنای واقعی نفس کشیدنمونم مشکل دار شده توکل بر خدا  این روزا میگذره ولی قدرشو دیگه می ...

ان شاء الله

مخصوصا قدر سلامتی

و دورهمیهای دوستانه و فامیلی که چقدررر ازش انرژی میگرفتیم و الان بالاجبار خودمون رو ازش محروم کردیم

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه شاهزاده های سعودی رو لیس زدن و براشون ترانه خوندن!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی هر روز فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون✌✌
1665
من یه روزی که کرونا تموم بشه میرم بازار خودمو میمالونم همه جا دستامم نمیشورم یه پفکم میخورم انگشتامو ...

منم ارزو دارم‌دست نشستم رو بکنم تو بینیم بعد این که در میارم باز مجبور نشم‌برم دستم رو بشورم کجایی گذشته هههههههیییییی🤣🤣🤣🤣

منم ارزو دارم‌دست نشستم رو بکنم تو بینیم بعد این که در میارم باز مجبور نشم‌برم دستم رو بشورم کجایی گ ...

یعنی قبلنا بعداینکار دستاتو نمیشصتی😑خدایی کرونا واسه تو خیر ‌برکت اورده قدرشو بدون😂