2737
2734

من تبریزیم متاسفانه وصد متاسفانه مردم تبریز اغلب.تو خونه قرنطینه وکسانی که از شهرستان اومدن تو بازارای تبریزن ویه خانم اومده تبریز خرید رفته شهرشون و۱۳نفره مبتلا کرده البته اصلا ناراحت نشین از حرفام ولی حقایقو باید پذیرفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من برا کارم باید از بازار بگذرم تو بازار پر آدم بود،،تو پیاده روهایه بازار همونطور دست فروشا بودند اصلا هنگ کردم اینا رو دیدم، وقتی رد میشدم برااینکه تو جمعیت نرم از وسط خیابون رد میشدم 

من برا کارم باید از بازار بگذرم تو بازار پر آدم بود،،تو پیاده روهایه بازار همونطور دست فروشا بودند ا ...

من میرفتم واسه مادربزرگم که دارو لازم داره از ابرسان دارو بخرم دیدم مصلی ترافیکه از این طرف رفتم البته با ماشین تو بازار جای سوزن انداختن نبود

من تبریزیم متاسفانه وصد متاسفانه مردم تبریز اغلب.تو خونه قرنطینه وکسانی که از شهرستان اومدن تو بازار ...

من مجبورم یه سر بیام تبریز کار دارم .پس اصلا بیرون نیام از هتل .....

2738
نه بیاین فقط دیگه زیاد تو بازار نرین چون وضعیت تبریز خیلی خرابه ولی ضروری باشه چاره ای نیست 

باشه ممنون حتما نمی رم .گفتم میام اونجا برم برای پدر شوهرم عطر بخرم....کفشم می خواستم خودم بیخیال می شم