2733
2734

خانوما اينقدر رفتار اين ويروس وحشيه اگ از اون دسته ى عارضه دار باشيم دور از جون خودش ادمو ميكشونه بيمارستان بخدا اينقدر كه مراجعه غيرضرورى هست كه اين امارى كه ميگن ٤٠ درصد بيمارا تو بيمارستان مبتلا شدن اصن عجيب نيست

بيمارستانام اينقدر مريض با ربط و بى ربط خوابيده كه حتى ct درگيرام ميفرستن خونه ميگن قرنطينه خونگى

مریض بی ربط نمیخوابونن

فقط بدحال نگه میدارن

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یه سوال دارم.من سه شنبه هفته پیش رفتم دکتر.خب؟امشب فهمیدم خود دکتر کرونا داشته.من که دیدمش مربض احوالو بی حال بود.گلومم دست زد.ممکنه منم‌گرفته باشم ازش؟؟

بعضیا هر کار دلشون میخواد میکنن؛ بعد میگن ما دلمون صافه. انگار دل ما فرفریه!

من امروز جلد کرانچیو نشستمو خوردم 

اگه فردا نی نی یار گوشه ی عکسم مشکی زده بود حلال کنین 

اگه خوب تا کردی نشد .... مچاله کن !!! ‌‌‌‌‌‌‌‌ ‌ ‌           ‌              ‌        ‌        ‌   ‌ آلوجنگلی سابق 😐

حالا اینکه خوبه مامان دوست من خودش پزشک هست توهم کرونا زده رفته سی تی اسکن از ریه هاش گرفتن و تو صف شلوغ وایساده !! اون که پزشک هست و خودش همه اینا رو میدونه پاشده همچین کار خطرناکی کرده دیگه چه انتظاری از بقیه دارید 

محال است فرصتی را که حق الهی من است از دست بدهم ،زیرا در حمایت رحمتم ، نه در لوای قانون 
2738

من ک خسته شدم تا سرشون درد میگیره میگن کرونا یا سرفه یا ی دونه عطسه یا بدنشون داغ باشه خلاصه ک چی بگم دیگه ک نگم بهتره

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر
2706