2726
عنوان

دستورالعمل آیت الله ناصری برای رفع....

| مشاهده متن کامل بحث + 5414 بازدید | 72 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا این ایت الله هارو برامون نگه داره  باورم نمیشه این منم ک این حرفو میزنم😔ی زمانی کلا کافر ...

دور از جونت عزیزجان...

خداوند رو شاکر باشید که راه حق رو پیدا کردید.

دعا کنید برای سلامتی حاج آقا...حال مساعدی ندارند.دعا کنید خدا طول عمر بده به ایشون.برکت شهر ما هستند.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
عزیزم من تعجب نمیکنم چون خودن قبلا جزو اونا بودم😔 اینا ب همه چیز علمی و منطقی و با ظرفیت عقل انسان ...

اونها یعنی کیان دقیقا? ??

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2728
عزیزم من تعجب نمیکنم چون خودن قبلا جزو اونا بودم😔 اینا ب همه چیز علمی و منطقی و با ظرفیت عقل انسان ...

عقل انسان هم محدود و فاقد درک تمام مسائل ماوراالطبیعه...

درگیر مادیت شدن زوال عقل رو به دنبال داره.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
الان خودشون مریضن  درسته؟

بله متاسفانه ناخوش احوالند

عزیزم ایشون تو کدوم شهر هست؟

اصفهان هستند

اونها یعنی کیان دقیقا? ??

کسایی ک اعتقادی ب این ندارند ک با دعا بلا و مریضی دفع میشه 

کسایی ک اعتقاد ندارن ب اینکه با دعا هرچیزززززیییی امکان داره 

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57
اصفهان هستند

چه بد ک ناخوش احوالن😔

خیلی دوست داشتم فقط یکبار میتونستم پیش این این اقا برم و یا لااقل برادری داشتم ک سوالهامو ازش میپرسید😔

با خودندن زیارت عاشورا و حدیث کسا و بقیه دعاها...باعث میشه مبتلا نشیم...

شستن دستها و ماسک و مساعل بهداشتی هم پشم

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
خب پس دعاکنید کرونا رفع بشه...دعاکنید گرونی تموم بشه.. دعاکنید سیل لرستان رفع بشه...دعاکنید اختلاسها ...

عزیز دلم من نگفتم ک من بدبخت کسی هستم ک هرچی میگم خدا قبول میکنه 

من امام نیستم ک 

چند نفر میاد دعای دسته جمعی کنیم؟

یک سوم اهل کشور اگه جمع میشدن باهم دعا میکردن کافی بود😔

اثبات شی نفی ماعدا نمیکند متاسفم برای این همه کج فهمی.... درباره اثرات زیارت عاشورا میتونید مطالعه ...

سلام بانو جان منم درمورد فواید زیارت عاشورا خیلی شنیدم و خوندم شب جمعه حاج آقا میرباقری هم توی برنامه مخاطب خاص درموردش گفت و خوندش در اون زمان که بیماری وبا بوده توی سسامرا و با خوندن زیارت عاشورا رفع شد کلا. تاپیک هم زدم ولی متأسفانه کسی شرکت نکرد.

ولی همه فهمشون نمی دونم چرا اینطوری شده اینطوری حتی آروم تر هم میشیم. آهات راستی توی تاپیک هات اگر زحمتی نیست منم صدا خیلی خیلی ممنونت میشم. إن شاءالله سالم باشیم.

﷽❣ سلام امام زمانم ❣﷽مهدي اگر از دلشدگانت بوديم🌼چون ديده ي نرگس نگرانت بوديم�🌼🌼🌼 با اين همه روسياهي و بارگناه🌼اي کاش که از منتظرانت بوديم.🌼🌼🌼اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج.❤❤❤
خب پس دعاکنید کرونا رفع بشه...دعاکنید گرونی تموم بشه.. دعاکنید سیل لرستان رفع بشه...دعاکنید اختلاسها ...

خانم محترم من تاپیک سیاسی نزدم و دلم نمیخواد این تاپیک تعطیل بشه.

اگر مشکلی با حکومت دارید اعتراضتون رو جایی دیگه نشون بدید نه اینجا.

شما دعا نکنید،منم تاپیک رو برای کاربرانی زدم که سوال میپرسیدند و اعتقاد دارند به قدرت و اثر دعا.

شستن دستها و ماسک و مساعل بهداشتی هم پشم

اگر دقت میکردید چشمان مبارکتون فقط زیارت عاشورا و ذکری که نوشته شده رو نمیدید.مورد اولی که حاج آقا فرمودند رعایت همین مسائل بهداشتی بود‌

2706