1874
1924

سلام

امروز آیت الله ناصری یکسری اعمال رو سفارش کردند برای رفع بیماری کرو‌نا...

انشاالله که شر این فتنه به زودی دفع بشه.

برای ظهور حضرت که حلال تمام مشکلاته مخصوص دعا کنید‌.

در زندگی دنبال کسانی حرکت کنید که هر چه به جنبه های خصوصی تر زندگی ایشان نزدیک شوید تجلی ایمان را بیشتر می بینید...

حالا ما بشینیم ی سریارو لعن کنیم ویروس نمیگیریم؟

با این حساب باید آمارش تو اهل سنت بیشتر باشه که

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922
حالا ما بشینیم ی سریارو لعن کنیم ویروس نمیگیریم؟ با این حساب باید آمارش تو اهل سنت بیشتر باشه که

اثبات شی نفی ماعدا نمیکند

متاسفم برای این همه کج فهمی....

درباره اثرات زیارت عاشورا میتونید مطالعه کنید

ضمن اینکه تولی و تبری از فروع دین ماست

در زندگی دنبال کسانی حرکت کنید که هر چه به جنبه های خصوصی تر زندگی ایشان نزدیک شوید تجلی ایمان را بیشتر می بینید...

ممنون عزیزم😘

📌دیروز گفت 52 نقطه ایران را میزنیم ، امروز در 50 ایالت کشورش فاجعه ملی اعلام میکند! هی قاتل قمارباز هرگز ایران و ایرانی را تهدید نکن.خدای ایران،خدای قاسم سلیمانی،خدای آن دست به ناحق جدا شده ویرانت خواهد کرد.....💢[کشور] باید تصفیه بشود از این مغزهای پوسیده ای که عاشق آمریکا هستند و عاشق غرب هستند.امام خمینی (ره)؛ ٠٧ آبان ١٣۵٨...........‏چه شاه باشی و تاج روی سرت باشد و کشور را به آمریکایی‌ها بفروشی؛چه آخوند باشی و عمامه روی سرت باشد و همه چیز ایران را به ریش گفت و گو با آمریکایی‌ها گره بزنی ، فرقی نداره ! به قول امام ما از شرّ محمدرضا خلاص شدیم، لکن از شرّ تربیت یافتگان غرب و شرق به این‌ زودیها نجات نخواهیم یافت💜😔......مدیریت انقلابی شهر و‌ مزرعه موشکی درست میکند و دل دشمنان این مرز و بوم را میلرزاند،مدیریت لیبرال شهر و‌مزرعه خودرویی درست میکند‌و با افزایش قیمت خودرو ناشی از دپوی آن تن مردم خودمان را میلرزاند،مردم با شایعه گرونی فروشگاهها رو درو میکنن و به شایعه جنگ‌میدخندند..اینه فرق بین تفکر انقلابی و تفکر لیبرالی و غربگرا
1911

خدا این ایت الله هارو برامون نگه داره 

باورم نمیشه این منم ک این حرفو میزنم😔ی زمانی کلا کافر بودم و از این ادما بدم میومد 

خاک تو سرم الان میفهمم چه گنجینه ای هستن😔

منم میخوام لاغر شم          قبلا  74/500 بودم 😩>>  وزن الان  70/400   😒   >>هدف اول 70 🔓🙆🙆   >> هدف دوم 67 😃🔒 >>  هدف سوم 64 😘🔒>> هدف چهارم  ۶۱  😍🔒  >>هدف نهایی ۵۸ 🔒😌
اثبات شی نفی ماعدا نمیکند متاسفم برای این همه کج فهمی....

عزیزم من تعجب نمیکنم چون خودن قبلا جزو اونا بودم😔

اینا ب همه چیز علمی و منطقی و با ظرفیت عقل انسانی نگاه میکنن

پس حق دارن تعجب کنن

منم میخوام لاغر شم          قبلا  74/500 بودم 😩>>  وزن الان  70/400   😒   >>هدف اول 70 🔓🙆🙆   >> هدف دوم 67 😃🔒 >>  هدف سوم 64 😘🔒>> هدف چهارم  ۶۱  😍🔒  >>هدف نهایی ۵۸ 🔒😌
باید داروش ساخته  بشه زیارت عاشورا چارش نیس

ایشون در حیطه علمشون راهکار میدند.پزشک نیستند که در این زمان وقتشون رو صرف ساخت واکسن و دارو کنند.این کار وطیفه داروسازان عزیزه.

علاوه بر این دعا بسیار موثره برای دفع بلا

1826
بله

عزیزم ایشون تو کدوم شهر هست؟

خدا این ایت الله هارو برامون نگه داره  باورم نمیشه این منم ک این حرفو میزنم😔ی زمانی کلا کافر ...

دور از جونت عزیزجان...

خداوند رو شاکر باشید که راه حق رو پیدا کردید.

دعا کنید برای سلامتی حاج آقا...حال مساعدی ندارند.دعا کنید خدا طول عمر بده به ایشون.برکت شهر ما هستند.

عزیزم من تعجب نمیکنم چون خودن قبلا جزو اونا بودم😔 اینا ب همه چیز علمی و منطقی و با ظرفیت عقل انسان ...

عقل انسان هم محدود و فاقد درک تمام مسائل ماوراالطبیعه...

درگیر مادیت شدن زوال عقل رو به دنبال داره.