2726
عنوان

سقط به روش ساکشن

| مشاهده متن کامل بحث + 10358 بازدید | 23 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دکتر خوب پیدا کنم میخام برم ساکشن کنم چون قرص خوردم تاثیری نداشته جنین زندست نمیدونم چرا میترسم رحمم پاره بشه یاخونریزی زیاد داشته باشم یعنی واقعا راه حل خوبیه مشکلی بعدها پیش نیاد

2728

سلام بچه ها. یکی دو روز پیش دیدم دکتر بزرگ زاده استوری کرده بود بخاطر کرونا جواب سوالات رو میده. به چن تا از دوستامم گفتم سوال داشتن خیلی زود و کامل جوابشون رو داده بود. برعکس خیلیا که جواب سلام آدمم نمیدن. گفتم بهتون بگم شاید شما ها هم کمک بخواین یا مشاوره. این آدرس اینستاشونه: دکتر شبنم بزرگ زاده @Dr_Bozorgzade

دوستان من ساکشن دستی انجام دادم برای سقط چرا خونریزیم شروع نمیشه الان یه روز گذشته

سلام عزیزم اگر هنوز به سایت سر میزنی ممکنه یه سوال بپرسم

و خدایی که به شدت کافیست❤یه آنلاین شاپ کوچولو دارم دوست داشتید پیام بدید لینک بدم هم روسری و هم لباس زنونه راحتی با قیمت مناسب
الان سه روزه که از سقطم میگذره

سلام عزیزم اگر هنوز به سایت سر میزنی یه سوال داشتم

و خدایی که به شدت کافیست❤یه آنلاین شاپ کوچولو دارم دوست داشتید پیام بدید لینک بدم هم روسری و هم لباس زنونه راحتی با قیمت مناسب