2703
2553
عنوان

توروخدا بیاین غربالگری مرحله دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 100 بازدید | 17 پست
برا منم دقیقققققا همین بود ریسک سندرم داونم رفتم سلفری خداروشکر خوب بود دکترمم گفت بیجا کردی رفتی ...

پس غربالگری دوم برا چی می‌نويسن 

کاش ب منم همین بگه 😭

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت
اصلا استرس نداشته باش ، به من دوروز مونده به عید تو آنومالی گفتن بچت دماغ نداره سل فری هم نمیتونستم ...

واااا مگه میشه حتما سونوگرافی اشتباه کرده بوده وگرنع تیغه بینی تو سونو ان تی مگه نباید دیده میشده؟

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واااا مگه میشه حتما سونوگرافی اشتباه کرده بوده وگرنع تیغه بینی تو سونو ان تی مگه نباید دیده میشده؟

سونو اول پیش یه دکتر خوب رفتم که همیشه پیشش میرم اون دیده بود

ولی آنومالیم چون دوروز مونده به عید بود بیشتر جاها تعطیل بود رفتم جای دیگه ،احمق میگفت بچت دماغ نداره برو سقط کن تا بعد عیدم بهت مجوز نمیدن😕

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس