2726

خیلیا میان میگن موج منفی ندین و دیگرانو ناامید نکنید تو این قضیه کرونا

ولی واقعا مثبت اندیشی بدون آگاهی ب هیچ نمیارزه 

بهتره مثبت اندیش و امیدوار باشیم ولی در عین حال اینقدر بی خیال نشیم ک تو این بحران بریم سفر.... سعی کنیم برای سلامتی خودمون و خانوادمون ارزش قائل بشیم و آگاهیمونو بالاتر ببریم

خدایا خودت بهتر از هر کسی میدونی که آرزوم چیه... 
یعنی الان واسه عید حتی نریم دیدن بابا و مامان اونجا قرنطینه شیم 😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😔😔😔😔😔😔😔 ...

من ک هم خودم قرنطینه شدم هم مامان و بابام فقط تصویری باهاشون تماس دارم   

اگه همین وضعیت ادامه پیدا کنه عیدم نمیرم خونشون   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا

تیکر منم یه روز واقعی میشه میدونم😍من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩
2728
من ک هم خودم قرنطینه شدم هم مامان و بابام فقط تصویری باهاشون تماس دارم     اگه همین وضعی ...

چرا مشکوکید خدایی نکرده دور ازجونتون ؟! یا زیاد ارتباط دارید با بیرون محیط منزل؟!😔😔😔😔😔😔ان شاءالله مشکل حل بشه 

نگفتیم ناآگاه باشیم 

اطلاعات داشته باشیم مراقبت کنیم مراعات کنیم ولی موج منفی هم ندیم 

اینکه تو تاپیک ها میگن هرکس گرفته میمیره و هر کی داره رو میکشن و این چرندیات واقعا نه از رو آگاهی هست نه گفتنش فایده داره نه واقعیت داره این چیزا 

پس آگاهی با موج منفی هم فرق داره

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
چرا مشکوکید خدایی نکرده دور ازجونتون ؟! یا زیاد ارتباط دارید با بیرون محیط منزل؟!😔😔😔😔😔😔ان شاءا ...

نه بابا هیچکدوم مشکوک نیستیم ولی من نگران پدر و مادرمم اونا پا ب سن گذاشتن و باید بیشتر مراقب باشیم...

اصلا هم بیرون از منزل نمیریم ولی بهتره فعلا دور باشیم و هر کسی تو خونش باشه برای سلامتی خودمون و اطرافیان

نگفتیم ناآگاه باشیم  اطلاعات داشته باشیم مراقبت کنیم مراعات کنیم ولی موج منفی هم ندیم  ا ...

خیلیا رو همینجا دیدم ک تا صحبت از ویروس و مراقبت میشه میگن موج منفی ندین 

واژه ها متاسفانه متاسفانه تو کشور ما معنیشونو از دست دادن 

نه بابا هیچکدوم مشکوک نیستیم ولی من نگران پدر و مادرمم اونا پا ب سن گذاشتن و باید بیشتر مراقب باشیم. ...

اها خداروشکر 

منم مامان و بابام پا به سن هستن منم نگرانشووونم خودمم 

تو کادر پزشکی هستم 

و فعلا تو خونم نمیرم جایی 

امروز میخواستم نرم خونشون ولی پدر و مادرم میگن ما فقط تورو اینجا داریم نیای خیلی دلتنگ میشیم امروز شوهرم میخواست بره سرکار حاضر نشدم گفت نمیای گفتم ن اومدم ب مامانم گفتم میخوام نیام گفت ن و ناراحت شد 😔😔

اها خداروشکر  منم مامان و بابام پا به سن هستن منم نگرانشووونم خودمم  تو کادر پزشکی هستم& ...

خب سعی کن با وسیله نقلیه عمومی نری با ماشین شخصی برو یا پیاده وقتی هم رسیدی اونجا ک خوب دست و صورتتو بشور 

پدر و مادر من تنها نیستن خواهرم پیششونه 

خب سعی کن با وسیله نقلیه عمومی نری با ماشین شخصی برو یا پیاده وقتی هم رسیدی اونجا ک خوب دست و صورتتو ...

اره با ماشین خودمون میرم دست و روبوسی نمیکنم اصلا دست هم میشورم 

ن من تنهان بنده های خدا من بچه اخریم بچه ها دیگ شهر دیگن طفلیا 

الانم مامان و بابام اینقد حساس شدن هنو بهشون ی چی میگی گریه میکنن همش نگران خواهر و برادرامن

ان شاءالله خدا بخیر کنه این شرایط بگدره اگر مردممون رعایت کنن و چند روز بازار نرن و مهمونی نرن و مسافرت و... شرایط ثابت بشه توکل برخدا🤲🙏

ممنون خانمی ❤

اره با ماشین خودمون میرم دست و روبوسی نمیکنم اصلا دست هم میشورم  ن من تنهان بنده های خدا من بچ ...

عزیزم... انشااله خدا واست حفظشون کنه و سلامتی و طول عمر داشته باشن 

آره واقعا... مردم اصلا ملاحظه نمیکنن نه ب فکر خودشونن نه ب فکر دیگران

چینیا اگه میخواستن از اینکارا بکنن الان نصف جمعیتشون مبتلا شده بودن ما متاسفانه تو هیچ کاری نمیتونیم گروهی پیش بریم و همکاری کنیم

خدا خودش کمکم کنه 

فدات عزیزدلم  

عزیزم... انشااله خدا واست حفظشون کنه و سلامتی و طول عمر داشته باشن  آره واقعا... مردم اصلا ملا ...

الهی امین ان شاءالله گلم 

ان شاءالله همچنین پدرو مادر و عزیزان شما در پناه خدا سالم و سلامت باشن عزیزدلم خیلی دعاتون ب دلم نشست و زیبا بود 💋❤

واقعا الهی زودتر مردم ازین لجبازی کوتاه بیان

توکل برخدا عزیزم خدانکنه دورازجونت ❤❤😍😍