2726
عنوان

دختر جوجو

1358 بازدید | 145 پست

آقا من یه ساعته نشستم داستانو خوندم به اخراش که رسیدم متوجه شدم قفل کردی اعصابم خورد شد گوشی از دستم افتاد تو صورت شوهرم😁غر زد دعوا کردیم دوباره خوابید حالا لطفا اگه امکانش هست عکس بذار خیلی مشتاقم کلی تصور کردم

پروفایلم دخترمه😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا منم

هرگاه که تسلیمم در کارگه تقدیر /                                        ارام تر از آهو، بی باک ترم از شیر/                                      هرگاه که میکوشم در کار کنم تدبیر/                                      رنج از پی رنج آید،زنجیر پی زنجیر/
2728

یکی صداش کنه

هرگاه که تسلیمم در کارگه تقدیر /                                        ارام تر از آهو، بی باک ترم از شیر/                                      هرگاه که میکوشم در کار کنم تدبیر/                                      رنج از پی رنج آید،زنجیر پی زنجیر/

@دخترجوجو    

2706