2737
2739

سلام خانوما، پسرم 25 روزشه اوایل خوب میخوابید ولی الان تا 3 ساعت بیداره همیشه هم میخواد بخوره انگار سیر نمیشه هم از شیر خودم میدمش هم کمکی شیرخشک دیگه نمیدونم چیکارکنم از بعداز ظهر تا الان هم شیرخودمو خورد هم شیرخشک سینه چپم رو بیشتر میگیره حدود 45 دقیقه تایم گرفتم راستم هم 20 دقیقه بعدازین 30 سی سی شیرخشک خورد بعدشم باز خورد ولی هیچ نمیخوابه الان سه ساعت بود بیدار بود تا به زور خوابوندمش علتش چیه؟؟؟؟ تورو خدا بگین چیکارکنم؟؟ طبیعیه؟؟؟ ممنون میشم بگین. 

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩

علایم رفلاکس چک کن

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بااجازه استارتر

بخدا که غصه عالمو ادم یطرف غصه پارتی بازی ملتمون تو نی نی سایتم یه طرفه فقط یه عده تاپیک مادرشوهر خواهرشوهر جاری بازدید دارن خب چی میشه اگر تجربه ای دارید بامنی که بشدت به تجربه نیاز دارم و شرتیط دکتر رفتن ندارم کمک کنید واقعا که ادم دلش میترکه 

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
2738

وا طبیعیه خب اول ازینکه الان خیلی شیر میخورن چون هنوز زیاد شیر نداری که سیرش کنه احتمالا خیلی کم شیر میره دهنش وگرنه اگه شیرت زیاد باشه با ۵ دقیقه هم سیر میشه بعدش تا سه بیدار بودن کجاش غیر طبیعیه دختر منم سه ماهشه همینه قلنا تا ۳ ۴ ۵ حتی ۶ بیدار بود الان ۱ ۲ میخوابه کم کم خوابشون کم میشه

یعنی چی؟؟؟

عزیزم شما تو بارداری اگه راجع نوزادت یکم مطالعه میکردی خوب بود. برای نوزادا کولیک و رفلاکس خیلی رایج که بعد از ۲۰ روزگی خودش نشون میده

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
مشکل چیه عزیزم؟

خب از ته دل یه سوال میذارم کسی پاسخ نمیده من خودم هرچقدر بتونم تو تاپیک بقیه نظر میدم اینجا برا تبادل نظره ولی اشتباه اومدم کاش یجوری بود لااقل دلیتاکانت داشت بااینهمه سوال خصوصی بی جواب گذاشتم چ کنم

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
ای جانم الان من میرم جواب میدم

فدای شما که مهربونی🌹

2706