1711
1707

خودم دختر خالم خیلی مودب و آرومه و کلا به جا حرف میزنه مثلا تا وقتی بحثی باشه که به اون ربطی نداشته باشه یا یه جور بحث خاله زنکی باشه  کلا حرف نمیزنه فقط آروم میشینه بقیه رو نگاه میکنه تا حالا ندیدم غیبت کسی رو کنه

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

میتونید عکسشم بگید از اخلاق های بد😊

به هر چی میپرستید بیخیال اسم کاربری من بشید هنوز که هنوزه خودمم نمیدونم برای چی این اسمو گذاشتم نه خودم سیگار میکشم نه سیگار دوست دارم نه شوهرم سیگار میکشه😫😫😫😫😫ممنون میشم لایک نکنید❤

مامانبزرگم..خیلی مقتدر و در عین حال مهربونه و همیشه حرف حرف خودش بوده ولی هیچ وقت حرف های زورکی و بی محتوا نزده...با توجه به زمان خودش هم خیلی با فرهنگ بوده و دبیری خونده و همیشه بهترین چیزهارو یادم داده

کلا از خانوم هایی که همیشه از مرحله ی الانه زندگیشون جلوترن خوشم میاد

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1713
مرحله الان زندگیشون جلوترن یعنی چی

یعنی به روزترن

و همیشه یه قدم از بقیه همسالانشون جلوترن

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
1716

عمه م و ۳ تا دخترش

خیلی مهربون هستن

هیچ وقت دل کسی رو نشکستن

هر کاری از دستشون بر بیاد تو فامیل میکنن

هر کدوم بنا به حرفه ای که دارن

خود عمه م سنگ صبور فامیله .مشاور هممون هست .روابطو وصله پینه میکنه 

پا به پامون میخنده گریه میکنه 

خلاصه دلمون بهش گرمه

سنی هم نداره خیلی ولی ماهه

محتاج دعاتون هستیم،داداش عزیزم بیماره،دختر ۵ ساله ش تا حالا لذت داشتن پدر سالم و سرحال رو نبرده،و حالا دکترا جوابش کردن  

جاریام دوتاشون دوس ندارم  پرو. شکم پرست .موقعیت نشناس. اهل پز. خاله زنکی . اهل تحقیر . و سرت خراب میشن برا شام ناهاربا اینکه ادعا باکلاسی دارن اما بقیه شون خوبن

يه صلوات پسر نازم مهمون کنيد