2726
تاحالا جز ترشی البالو ترشی دیگه درس نکردم .سه نوع ترشی میخوام درست کنم ترشی لبو .انار و مخلوط نمیدونم چقدر سرکه و اب باید بریزم ک عالی بشه.میشه راهنماییم کنید .
آهای پسرای همسایه شما را بخدا مردای خوبی شوید،من دارم این فرشته را با خون دلم بزرگ میکم👼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من هویج وگل کلم وسیرو کرفس وفلفل های رنگی ویکم فلفل تند همه رو خردمیکنم اندازه هاش سلیقه اییه....میشورم خوب که آبکش شدبانمک درشت همه ی موادرو توتشت باهم قاطی میکنم. میریرم تو دنبه وسرکه ی سفیدمیریزم تاجایی که همه مواد پوشیده شه......سرشو محکم میبندم فرداش ازآبش میخورم بی نمک نباشه اگه بی نمک بود بهش نمک میزنم....دوباره سرشو محکم میبندم که هوانده بعدیه هفته دوباره نمکشو تست میکنم دوباره میبندم بعد یه هفته آماده ی خوردنه.....کلا میشه دوهفته
حال من حال عجیبیست هیچ کسی فکر کسی نیست
یانا من یبار همین کارای تو رو کردم با این تفاوت که وقتی تو تشت به موادم نمک زدم ابشون در اومد و مواد خشکم همه خیش شدن و ترشیم کپک زد و ...
زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار
تاحالادترشی لبو نخوردم اما شوهرم میگه دوست داره .خوشمزه میشه اخه ؟؟،،
آهای پسرای همسایه شما را بخدا مردای خوبی شوید،من دارم این فرشته را با خون دلم بزرگ میکم👼
مریم گلی موادتو با سرکه میجوشونی یا خود سرکه رو؟ یا همینجوری سرکه میدی روش؟
زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار
2706