2410
2553
عنوان

خخخخخخ مادرم

91 بازدید | 2 پست

من معلم زبان میباشم اسپیکینگمم خوبه    مامانم  هرکسی تو تی وی انگلیسی  حزف میزنه میگه اینو ببین چقدر خوب حرف میزنه😅😅😅😅😅😅😅نیلوفر رجایی فر اومده بود  تو حالا خورشید میگفت بیا بشین  عین این انگلیسی  حرف بزنم حرف زدم میگفت  چه فایده 😄استرس داری کلا چون استرس دارم به دلش نمیچسبه میگه چه فایده

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
هزیزم میخوان بچشون بهترین باشه

دقیقا 

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.