2733
2734
عنوان

کیا از یک مانتو دورنگ میگیرن؟

325 بازدید | 14 پست

سلام من سه تا مانتو با فاصله های زمانی متفاوت  خریدم حالا  شبیه  هستن  پارچه ی دوتاشون  یکیه جنسش ولی خب خیلی دوس

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

عکس بذار

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

من از ی مانتو پیارسال 3 تا خریدم تا اگ خراب شد اون یکیو بپوشم میمردم براش میمردم النم دنبالشم ی دونه دیگ ام بخرم

ما دو شاخه ی یک درختیم وای اگر باد از دو سو می وزید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ما لخت میگردیم👊🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2738

شوهرم گپ ده رنگ داره 

لاگوست هم بالای سی رنگ داره 

بعضیا دو رنگن لاگوستا 

جینی خریده 

چنتا هم من و مامانم براش خریدیم 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
من ۱۰ ۱۲ سال پیش اینکارو کردم مانتوئه خیلی خوشگل بود تو تنم یه سورمه ای و یه مشکیشو گرفتم😁 ولی دیگ ...

منم دارم حماسه می آفرینم فکر کنم

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏
من از مادرشوهر تو دوتا میخوام

عزیزم :)

مادر شوهرم خیلی ماهه، برای من مثل مادرم عزیزه

خودش دختر نداره. خیاط هم هست، به خاطر مسافت دور دیر به دیر همو می بینیم و هر بار شرمنده ام می کنه

2706