2733
2734
عنوان

تو فکر زنه ام

157 بازدید | 15 پست

رفتم مغازه ای که مانتوهاش روی ۲۳۰  بود یک مشتری داشت دوتا مانتو یک شومیز  (۵۶ تومن )  با یک شلوار شد ۶۷۰تومن خرید و  رفت خدا بیشتر بهش بده ولی  برام عجیب بود

الانم همتون میاین میگید چیزی نبوده  که! باشه ولی  برای من زیاد بود

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

همشم بدی لباس

سهلابفضلک یاعزیز* واسه ظهوروسلامتی امام زمان صلوات ...اللهم صلی علی  موسی بن جعفر  ولی امرک الْحَمْدُ لِلَّهِ عَلَى کُلِّ نِعْمَةٍ وَ أَسْأَلُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ خَیْرٍ وَ أَعُوذُ بِاللَّهِ مِنْ کُلِّ شَرٍّ وَ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ مِنْ کُلِّ ذَنْب‏

انشالله وسعت خرید من و شما و همه مردم هم بیشتر بشه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کجا رفتی؟ چقد قیمتاش خوبه منم برم. خدایی کجا دیگه شومیز 56میدن.همه چیو مفت خریده

برو بابا جدی میگی خیلی گرونه شیرازم

2738
خوب بوده که قیمتاش یه عالمه خرید کرده

خوشبحالتون من ۲۰۰ مانتو برام زیاد

همشم بدی لباس

برای منم زیاده من سالی یک مانتو میخرم امسالم چون باردارم نخریدم قیمتارو نمیدونم پارسال ۱۰۰تومنی خریدم چندوقتم بود لباس نخریده بودم زمستونیم که مال ۴سال پیش هنوز نخریدم چند دست تریکو خریدم حدود ۳۵۰شد تا چند وقت دارم اونم شبا که شوهرم میاد میپوشم روزا درمیارم لباس بیخودی میپوشم ازاول غروسیم اینجوربودم زیاد نخوام بشورم 

برای خونه دارشدنموسالم بدنیااومدن بچمصلوات بفرستین ممنون🥰
اما شومیزو فک کنم خوب خریده من تاحالا نخریدم اما نگاه میکنم گرونن 

خودشم میگفت گرونه ولی خرید 

2706