2737
2734
عنوان

دیگه نمیشه....😭😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 24 پست
شاید شما حال منو دزک نکنی ۶ ماه خانوادم رو ندیدم دلم به عید خوش بود میریم پیششون، با این اوضاع نمیش ...

وای چقدرر سخت میگیری توو تو که میدونی خدانکرده کرونا ندارن چرا نمیتونی بغلشون کنی 

دلتنگی رو حق میدم بهت چون خودمم حال تو رو دارم دلم برادخانومم یک ذره شده ولی من برا تفریح حرص خوردنت رو گفتم

هرچقدر درد داری با خودت دردل کن                 ادما تنهات میزارن ولی هرکدوم به نوبت 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نمیخوام حستو بدتر کنما...ولی فک کن تو خانواده ی مثلا ما بودی....با اینکه نزدیک پدرو مادرتی ولی جرات ...

عزیزم، ان شاالله هیچ اتفاقی نمیفته براشون، این روزای سخت و نفس گیر بالاخره تموم میشه

و ممنون از شما که بخاطر مردم کشور این همه زحمت میکشی، ان شاالله همیشه سالم و سلامت باشید❤❤🌼🌼

اولین بار تو به آغوش کشیدی تن و با بوسه های تو عاشق شدم من//بگذرد سالی و صد سال دگر میشم از یاد تو فارق...؟؟نه.....پیر میشم.....پیر میشم و تو در ذهن منی.....و عصایی که میخورد به زمین.....من شدم بار کش خاطره ها....کمرم خم شد از این فاصله ها...زندگی، عشق،قماری که من باختمش...من باختمش..... (سومین کاربری)
2731
وای چقدرر سخت میگیری توو تو که میدونی خدانکرده کرونا ندارن چرا نمیتونی بغلشون کنی  دلتنگی رو ح ...

اونا رو همینجوری گفتم

ولی سخت هست، اونا سنشون بالاست، خدایی نکرده اگه من به صورت خفیف داشته باشم و بهشون انتقال بدم چی؟😭

فکر و خیال خانوادم داره داغونم میکنه

یه ذره هم برای خودم نمیترسم

اولین بار تو به آغوش کشیدی تن و با بوسه های تو عاشق شدم من//بگذرد سالی و صد سال دگر میشم از یاد تو فارق...؟؟نه.....پیر میشم.....پیر میشم و تو در ذهن منی.....و عصایی که میخورد به زمین.....من شدم بار کش خاطره ها....کمرم خم شد از این فاصله ها...زندگی، عشق،قماری که من باختمش...من باختمش..... (سومین کاربری)
ممنونم...ان شالله بخیر میگذره...خدا بزرگه

راستی، انقدر که فضای مجازی میگه اوضاع بیمارستان ها خرابه و کلی ببمار دارن راسته؟؟!! 

اونا رو همینجوری گفتم ولی سخت هست، اونا سنشون بالاست، خدایی نکرده اگه من به صورت خفیف داشته باشم و ...

غصه نخوررر  رفتی فقط رعایت کن

درست میگی  

ما تو خونه انقدر رعایت نمیکنیم چون همه خونه ایم جایی نمیریم ولی خیلی دیگه گیر میدن ماماناا هزار بار باید دست بشوریم

هرچقدر درد داری با خودت دردل کن                 ادما تنهات میزارن ولی هرکدوم به نوبت 
غصه نخوررر  رفتی فقط رعایت کن درست میگی   ما تو خونه انقدر رعایت نمیکنیم چون همه خونه ای ...

منم تو خونم جایی نمیرم، فقط همسرم مجبوره با مترو بره سرکار😢

تند تند به همسرم زنگ میزنم میگم برو دستاتو بشور از ژل ضدعفونی استفاده کن

اونم میگه دفعه دیگه زنگ بزنی بلاکت میکنم😂

2738
منم تو خونم جایی نمیرم، فقط همسرم مجبوره با مترو بره سرکار😢 تند تند به همسرم زنگ میزنم میگم برو دس ...

خخخ زیاد نگوو دیگه عادیه میشع نمیشوره مثل من😂😂😂😂