2726
عنوان

دیگه نمیشه....😭😢😢

323 بازدید | 24 پست

تا کی دیگه نمیشه بریم دریا تو آب بازی کنیم

تا کی دیگه نمیشه نزدیک عید تا یک شب تو خیابون باشیم

تا کی دیگه نمیشه، کسی رو بغل کنیم

مگه میتونم تحمل کنم؟ بعد چند ماه خانوادمو ببینم بغلشون نکنم😭 

چقدر قدر این لحظات رو ندونستیم

قدر دور هم بودن رو ندونستیم

اولین بار تو به آغوش کشیدی تن و با بوسه های تو عاشق شدم من//بگذرد سالی و صد سال دگر میشم از یاد تو فارق...؟؟نه.....پیر میشم.....پیر میشم و تو در ذهن منی.....و عصایی که میخورد به زمین.....من شدم بار کش خاطره ها....کمرم خم شد از این فاصله ها...زندگی، عشق،قماری که من باختمش...من باختمش..... (سومین کاربری)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه عزیزم میشه

فقط یاد گرفتیم برای همه چی شکر گذار باشیم حتی یه بغل و بوس ساده

خدایا شکرت برای همه نعماتی که داشتیم و قدرشو ندونستیم اگه میشه دوباره ارامشی به قلب همه مردم جهان بده تا بتونن مثل قبل زندگی کنن و شاد باشن و بخندن

الهی آمین

۹۹ درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی، هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹
2728

اینها همه نشانست برا کسایی که تفکر میکنن،توکل به همون خدایی که اگر درد رو داده درمانم داده،اگر سختی داده صبرشم داده🌸

با حیوانات و انسانها مهربان باشیم،لطفا حتما😍😘      حامی حیوانات،گیاهخوار😍💪                                  کاربرای گل اگر حیوون تصادفی یا مریض دیدید یا خواستید آگهی واگذاری حیوونای بامزتون رو نشر بدید به دایرکتم تو اینستا پیام بدید👈elqueno1367
میشه عزیزم میشه فقط یاد گرفتیم برای همه چی شکر گذار باشیم حتی یه بغل و بوس ساده خدایا شکرت برای هم ...

ان شااالله همه به آرامش برسن

اولین بار تو به آغوش کشیدی تن و با بوسه های تو عاشق شدم من//بگذرد سالی و صد سال دگر میشم از یاد تو فارق...؟؟نه.....پیر میشم.....پیر میشم و تو در ذهن منی.....و عصایی که میخورد به زمین.....من شدم بار کش خاطره ها....کمرم خم شد از این فاصله ها...زندگی، عشق،قماری که من باختمش...من باختمش..... (سومین کاربری)

😂😂😂😂😂😂 

اخه الان ایناا گریه کردن داره 

ملت زیاد حالشون خوشه برا اینا هم غصه بخورن 

هرچقدر درد داری با خودت دردل کن                 ادما تنهات میزارن ولی هرکدوم به نوبت 
دلمونو خون کردی....الکی نشین به اینا فک کن...انرژی مثبت باش ....میگذره...این مشکل همه دنیاست...هرچی ...

بخدا همش دارم به همه انرژی مثبت میدیم، مامانم ازم دوره زنگ میزنه کلی بهش انرژی میدیم میگم هیچی نیست همه چی درست میشه اینا یه شوآف که تموم میشه

ولی وقتی گوشی رو قطع میکنم زار میزنم😭

اینها همه نشانست برا کسایی که تفکر میکنن،توکل به همون خدایی که اگر درد رو داده درمانم داده،اگر سختی ...

توکل به خودش

مراقب همه مردم جهان باشه❤

توکل به خودش مراقب همه مردم جهان باشه❤

آمین عزیزدلم🌷

با حیوانات و انسانها مهربان باشیم،لطفا حتما😍😘      حامی حیوانات،گیاهخوار😍💪                                  کاربرای گل اگر حیوون تصادفی یا مریض دیدید یا خواستید آگهی واگذاری حیوونای بامزتون رو نشر بدید به دایرکتم تو اینستا پیام بدید👈elqueno1367
😂😂😂😂😂😂  اخه الان ایناا گریه کردن داره  ملت زیاد حالشون خوشه برا اینا هم غصه بخورن& ...

شاید شما حال منو دزک نکنی

۶ ماه خانوادم رو ندیدم دلم به عید خوش بود میریم پیششون، با این اوضاع نمیشه رفت اگه هم برم نه میتونم بغلشون کنم نه ببوسمشون

سخت نیست؟!

بخدا همش دارم به همه انرژی مثبت میدیم، مامانم ازم دوره زنگ میزنه کلی بهش انرژی میدیم میگم هیچی نیست ...

نمیخوام حستو بدتر کنما...ولی فک کن تو خانواده ی مثلا ما بودی....با اینکه نزدیک پدرو مادرتی ولی جرات نکنی بری خونه اشون...هرروز ک با خواهرت حرف میزنی و یه سرفه میکنه تو میخوای سکته کنی...شوهرت ک میره سرکار دلت بخواد ک نزاری بره...هیچوقت فک نمیکردم کادر درمان بودن اینقدر دردناک باشه بعضی جاها...خواهرم همسرم خواهرشوهرام خودم دوستام ....

الانم از ترس نمیریم خونه مامانم اینا ک میگیم شاید ما داشته باشیم

2706