2237
2217
عنوان

معرفی ضد افتاب

211 بازدید | 31 پست

سلام دوستان می خواستم بی زحمت یه ضد افتاب رنگی خوب که از پنجاه تومن گرون تر نباشه معرفی کنید بهم که روشن کننده هم باشه اینم بگم که من پوستم تقریبا گندمیه.مرسی از همه

آرزوهاتو بسپار به خدا......🙃

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2240

درما لیفت گرفتم ۶۵

پوستم چربه اگر شماهم چربه پریم هم خوبه

دعا کنید  منم مثل خیلی از نی نی سایتیها تاریخ۹۹/۹/۹را  به خیلی از ارزوهام برسم ......زمان زیادی را تو این دنیا بودم و الان بشدت به موفقیت نیاز دارم
دكتر ژيلا تو ايرانيا بهترينه

اصلا و ابدا

دعا کنید  منم مثل خیلی از نی نی سایتیها تاریخ۹۹/۹/۹را  به خیلی از ارزوهام برسم ......زمان زیادی را تو این دنیا بودم و الان بشدت به موفقیت نیاز دارم
2050
پوشش داره؟

بله زیادی داره درحد کرم پودر قبلا هم پریم مبگرفتم همینطور بود میخوایتم اینبار یه چیز سبکتر بگیرم ولی درما لیفت هم پوشش زیادی داره

2244
سينره

من مرطوب كنندش روميزنم نميدونم خوبه يا بد!!!!

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
اینم بگم یادم رفت من پوستم چربه

مثل منی گفتم‌پربم و درما لیفت بدون چربی هستن با پوشش زیاد

من چند ساله شون فاقد چربی با رنگ طبیعی استفاده میکنم

۲۸ تومنه

خیلی راضیم پوشانندگی ملایمی هم داره

همیشه ازش استفاده میکنم

فقط مجالس کرم پودر میزنم

هیچی ندارم بنویسم...فقط می دونم تو قشنگترین خیر خدا بودی برای حکمت زندگی من❣خدایا شکرت ک منو لایق واژه ی زیبای مادر دونستی🙏👼خدایا به عظمتت قسم هرکس ک منتظر فرزنده  زودتر دامنش رو سبز کن🤲🙏آمین
بله زیادی داره درحد کرم پودر قبلا هم پریم مبگرفتم همینطور بود میخوایتم اینبار یه چیز سبکتر بگیرم ولی ...

منم پریم دارم راضی ام

میخوام ایندفعه درمالیفت بگیرم

ببخشید خیلی سوال میپرسم 

تا چند ساعت پوشش داره؟

2241