1711
1714

بچه هاحوصلتون سرنرفته توخونه شماها؟چیکارمیکنیدسرگرم شید؟

من عصرشایدبرم خررگیداگ رفتم عکس خریدامونیزارم نگاه کتید

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻

اگه میخوای  یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

وای منم پکیدم.پسرمم 10ماهشه هی نق میزنه برا بیرون.نمیتونم ببرمس.

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم
1713

بخدا گزارش نزنید میگم‌کرونا بوستون کنه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3983373/از-این-به-بعد-هر-اقایی-ببینم-اینجا-گزارش-میزنم

مطمئنم به اندازه ای که ما تو زندگیمون حیوان راه دادیم، حضرت نوح تو کشتیش حیوان سوار نکرد..

عصره دیگه پاشو برو 

مامان یه گل دخترم واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم و دخترم بزرگ میشه من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍
1665

نرررررررو

واقعا چرا فکر میکنید بیماری برای شما نیست؟

بابا اینا همه حق الناسه

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱
برای یه رب پیشه

وااایی کجاس اونجااااااااا چه ارانش بخشه😍

نزاررویاهات فقط درحدرویابمونن/اگرتوانایی فکرکردن به چیزیو داری قطعاتوانایی رسیدن به آن راهم داری☺👩‍💻
1436

اومدم دکتر

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

چه جراتی میخوای بری خرید، من الان شوهرم رفت خرید از داروخونه ماسک و قرص برام بخره، مرطوب کننده ام داره تموم میشه خودم نرفتم بخرم به شوهرمم نگفتم بخره آخه نمیدونه چه کرمی بخره 

الحمدالله الذی جعلنا المتسکین بولایة امیرالمؤمنین و ائمة المعصومین (ع) ❤️
1695