2737
2739

میشه بگین چند هفته بودین که درداتون شروع شد؟اولش فاصله درداتون چقدر بود؟قبل اینکه درداتون شروع بشه چه علایمی داشتین؟مم اول هفته ۳۹ هستم خیلی خسته شدم دوس دارم زودتر دردام شروع شه زایمان کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من۳۹ هفته یهویی حس کردم خیسم رفتم دیدم ی کم ترشح همراه خونابه دارم گلاب ب روت بعد ی ساعت دردم شروع شد ب فاصله ۷دیقه بعدشم رفتم بیمارستان کلا پروسه زایمانم ب پنج ساعت نرسید

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                

من 6 ماه پیش زایمان کردم....

تو هفته 40

بخاطر امپولای جلوگیری از سقط دوران بارداری جای بچه سفت شده بودو اصن نمیومدبا امپول فشار اومد و پاره کردن کیسه ابم....

اولش یه پهلوت درد میگیره....بعد کم کم کمرت....اخراش جوری درد زیاد میشه که انگار کمرت میخواد کنده شه بیفته...

فقط کمر و پهلو...روغن کرچک میخوردم بالا پایین کردن پله ها نیومد که نیومد...

تیکر تولد یکسالگیه پرنسسمه👸
2738

من طبیعی زایمان نکردم اما.... 

آخر هفته 39 انقباض بدون درد داشتم، صبح ساعت 8 درد هام شروع شد رفتم دکتر نامه سزارین داد

دوش گرفتم رفتم بیمارستان گفت انقباض منظمی اما دهانه رحم یه سانته! 

تا 8 شب همون یک سانت بود با درد قابل تحمل، نذاشتم آمپول فشار بزنن دیگه... دکترم اومد عمل کرد

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
سلام فک میکنی به همین راحتیاس منم منتظر بودم هر چه زود تر زایمان کنم هفته۳۹ دردام شروع شد ساعت ۱۰ صب ...

نترسون بنده خدارو هرکسی ی مدله شاید ایشون اصلا اذیت نشه 

من ک کلا نیم ساعت اذیت شدم

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                

من 38هفته بودم.صبخ ساعت 10بیدارشدم رفتم دسشویی کیسه ابم یهو پاره شد عین چی میریخت.نشستم گریه کردم بعدم اومدن دنبالم رفتم بیمارستان.تا ساعت3دردام سروع نشد ولی هی اب میومد.خلاصه با کلی امپول فشار تا یکم درد گرفتم.دیگه ساعت11شب زایمان کردم.بسختیییییی.40تابخیه خوردم.چون بچم بندنافش پیچیده بود دورش.بادستگاه درش اوردن.

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم

عین درد پری هست..

من اولش نصف شب یه دردی گرفت بعد چند ساعت خبری نشد

نزدیکای صبح کم کم درد داشتم و هر ۲ساعت بود..بعد ۱ ساعت تا اینکه هر ۵دقیقه شد.. هی پیاده روی میکردم و حتی تو بیمارستان هم که سرم زدن سرم رو دستم گرفتم و راه میرفتم.. دهانه رحم که باز شه میان امپول میزنن هیچی قبلش نخور.. به من آبمیوه دادن گفتن بخور ضعف میکنی همکاری نمیکنی..خوردم درجا بالا اوردم..

تا میتونی زور بده اونجا تا زودتر زایمان کنی..

خدا کمکت کنه اگر بچه ات درشت باشه خیلی زایمان سخت میشه

من ۳۹هفتهو ۴روز زایمان کردم ولی درد نداشتم رفتم معاینه گفت چهاسانت بازی برو بستری ولی دردم نمیومد امپول زدن دردم گرفت شش ساعت اخرشم لگم کلا باز شد چون بچم چهارکیلو بود 

2706