2733
2734

خونه پدرشوهرمه زیادی بزرگه ولی ساخت قدیمی و مضخرف یعنی شیک نیست اصلا فقط 300 متر ساخته با دوتا اتاق خواب😐 بعد دسشوییش از حمامش بزرگ تره

اشپزخونش دوتا فرش 12 متری میخوره

همیشه تیکه تیکه جارو میزدم . امروز حوصلمم سر رفته بود پاشدم دکوراسیون عوض کردم وکلشو یه جا جارو زدم الان انقدر ساعد. دست راستم درد گرفته نمیدونم چیکارکنم😩

آره بکش خودتو  

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واه واه خجالت نمیکشی تو این وضعیت کرونا جارو زدی

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2738

خونه بزرگ حتما باید کارگر بگیری. ..الان کارگر زنگ بزنی بگی بیا خونه 300 متر رو تمیز کن قبول نمیکنه میگه حتما باید دونفرکارگر بگیرید. ..بعد یه زن دست تنها عمرا بتونه تمیز کنه....  

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
خونه بزرگ حتما باید کارگر بگیری. ..الان کارگر زنگ بزنی بگی بیا خونه 300 متر رو تمیز کن قبول نمیکنه م ...

فقط جارو زدم بابا دارم میمیرم الان از دست درد

بعدم حوصلمم سر رفته بود اخه یکهفتس نشستم تو خونه دیگه خسته شدم

2706