2703
2553

بچت چیه؟

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎

من خودم تازه میتونم غذا بخورم

اما تو آزمایشم یه فاکتوری ببالا بود که مربوط به جفت بود

هنوز دکتر نشون ندادم

شما تجربه ندارین؟

ماه قبل استراحت بودم کنیجفتم بیاد بالا ممکنه نیومده باشه هنوز؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
هنوز نمیدونم انومالی فردا میرم احتمال دادن قبلا که پسر باشه

من ۹ هفتم ... از علایمت بگو برام .. خیلی دوس دارم بدونم بچم چیه

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
من خودم تازه میتونم غذا بخورم اما تو آزمایشم یه فاکتوری ببالا بود که مربوط به جفت بود هنوز دکتر نش ...

نگران نباش عزیزم .. استرس بدترین چیزه 

من ۹ هفتم ... از علایمت بگو برام .. خیلی دوس دارم بدونم بچم چیه

منم خیلی پرس و جو میکردم از علائم ولی خیلیاش میگن درست نیست

من حالت تهوع شدید داشتم

آبم نمیشدبخورم

لاغر و زرد شدم

نزدیک چهار کیلو کم کردم

بعدشم معده م خوب غغذارو تحمل نمیکرد

2714
منم خیلی پرس و جو میکردم از علائم ولی خیلیاش میگن درست نیست من حالت تهوع شدید داشتم آبم نمیشدبخورم ...

این راسته که میگن هرکی ب مادرش میره علایمش ؟ 

تو مامانت سر پسر یا دخترش اینطور بود

استارتر هفته۲۰ هستی آنومالی نرفتی هنوز

من ۱۸ هفته و۴روزم بود رفتم

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
این راسته که میگن هرکی ب مادرش میره علایمش ؟  تو مامانت سر پسر یا دخترش اینطور بود

تا یه حدودایی راسته مامان من بارداریاش سخت بوده حالت تهوع های شدید من و آبجیمم همینطوریم

چای گیجی وسط کافه ی دنیا بودم قند لبخند تو پیش همه محبوبم کرد دور کردند تو را تا که مرا سرد کنند تلخی بی کسی ام قهوه ی مرغوبم کرد...
اول هفته بیستم فردا میرم به خاطر کرونا انداختم عقب بدترذشد همه چچی

با دستکش و ماسک برو خیلی حواست باشه به خودت

من انقد دل تو دلم نبود ببینم چه خبره زودی رفتم دلم گواه میداد یه چیزی هست رفتم گفت تو سر و روده بچه کیست هست باید آزمایش سل فری بدم انشاالله نی نی شما سالم و سلامت باشه 

با دستکش و ماسک برو خیلی حواست باشه به خودت من انقد دل تو دلم نبود ببینم چه خبره زودی رفتم دلم گواه ...

ان شاءالله که رفع میشع عزیزم

منم جواب آزمایشموتازه گرفتم

اانقدر گریه کردم

ففاکتوراش بالا پایین بود

پشیمونم چرا زود نرفتم انومالی 

2706