2737
2734
عنوان

دیجی کالا میاره جنسمو؟؟

203 بازدید | 27 پست

سلام .با توجه ب این وضعیت بنظرتون اگ از دیجی کالا جنسی بگیرم واسم میارنش؟؟چجوری از سکه های دیجی کلابتون استفاده میکنین ؟؟من تا حالا استفاده نکردم .میگن میسوزن تا اخر اسفندماه 

این روزا،پرم از لحظه هایی که دوسشون ندارم :)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره میارن

من 3تا سفارش ثبت کردم دیروز تا امروز

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

نمیدونم اما اوردن با احتیاط ضدعفونی کن بعد استفاده کن

چـادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …!
2738
اره چرا نیاره. من چند بار سفارش دادم راضی بودم. دیجی کلاب نمیدونم چیه  :)

دبجی کلاب رو جدیدا گذاشتن تو خوده دیجیکالاس ‌.اخه دیدم خیلبا میگفتن ک مرتب کد تخفیف میگیرن ازش ولی نمیدونم چرا واسه من اینجور نیس

این روزا،پرم از لحظه هایی که دوسشون ندارم :)
همون امتیازا منظورم بودن ک ب ازای نظردادن بهمون میدن  ک بشه ب عنوان تخفیف تو خرید بعدی ازش استف ...

آره بعد یه مدت دیگه نمیشه.من دوسدارم از دیجی کالا برا اتاقا پرده بگیرم.ولی‌میگن گرونتره درحالی که اون مدلا که دیدم بااون قیمت بیرون نیس

گرنگهدار من آنست که من میدانم_شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد🎲🌞^___^
2706