2410
2553
عنوان

مامانم دیوونم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 701 بازدید | 49 پست
یه نصیحت خواهرانه بهت میکنم  اصلا اصلا تحت تاثیر حرفهاش قرار نگیر  خیلی هم سخت گرفته به ...

خب ما رسممون بود وسایل سنگین همش با پسر  

شوهرم قبول کرد 

از طرفیم شوهرم اینا رسم ندارن مهریه خیلی سنگین 

ما هم با ۱۰۰ تا قبول کردیم  ولی گاهی مامانم غر میزنه ب جونم 😭

شوهرم خونه داره ماشین داره وضعش خوبه  مامانم با این حال وسایل سنگینو گفت پسر باس بخره ک شوهرمم ...

مگه طلا نداری؟

کلا مامانت یه چیزیش میشه ها موقعیتت خوبه نذار شوهرت وخانوادش ناراحت بشن بااین حرفااا

نام کاربریم حرف دلمه😒😎😎😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم خیلی ادم خوبیه  من به مامانم گفتم انقد مهریه بالا نگیر که این کیث از دستم بره و  گف ...

والا مهریت کم نیس برو از مهریه ی ما بگو ک مهریه ۱۱۴تا بیشتر نیس دومادم هیچی نمیخره جز تلوزیون و میزش ک اونم باز خانواده ی عروس میگیره جدیدا 

میگن ما ک همه چیو خریدیم ی تلوزیونم روش

شوهرم خیلی ادم خوبیه  من به مامانم گفتم انقد مهریه بالا نگیر که این کیث از دستم بره و  گف ...

همين١٠٠تا سكه نزديك٦٠٠ميليون ميشه درضمن مهريه واقعا به چه دردي ميخوره اگه زندگيتون ايشالله خوب باشه مهريه ميخواي چيكار اگه هم خداي نكرده بد بشه و زبونم لال به جدايي بكشه بازم به درد نميخوره نهايت هرسه ماه يه سكه ميدن ديگه پس كلا چيز به درد نخوريه مامانتون مثل اينكه واسه پز دادن ميخواد كه بگه اره مثلا مهريه دختر من هزار و چندتا سكه هس

دارم به هدفم میرسم با کالری شماری و سالم خوری و ورزش تونستم👍تو هم میتونی🙋🏻‍♀️وزن ابتدا ۱۱۰🤦🏻‍♀️وزن اکنون ۷۴🤷🏻‍♀️وزن هدف 67💃🏻قد ۱۷۶💪                             سایز ابتدا(۵۲)XXXXXXL🙄⌛️  سایز اکنون(۴2)XL💃🏻😍
2720
همين١٠٠تا سكه نزديك٦٠٠ميليون ميشه درضمن مهريه واقعا به چه دردي ميخوره اگه زندگيتون ايشالله خوب باشه ...

اره منم بهش میگم ۶۰۰ تومن پولشه و ...

ولی چند روز بعد حرف خودشو میزنه 

ک چرا فلان کارو برات نکردن چرا اینجوری چرا اونجوری 

البته تقصیر مادرشوهرمم هست  

شب یلدایی هیچی برام نیووردن و واسه نامزدیم طلا خریدن اما لباس و اینا نخریدن 

بعد مامانم تا چیزی میشه میگه اون از نامزدیت اونم از شب یلدا 

عزیزم تو که خوبی مهریه من۱۴تا سکه.تمام جهیزیه رو خودم اوردم اونم چه جهیزیه ای بخدا.باورت میشه حتی یه انگشترم خانوادش برام نخریدن.ولی مامانم بخاطر من هیچی نگفت میدید دارم غصه میخورم

مگه طلا نداری؟ کلا مامانت یه چیزیش میشه ها موقعیتت خوبه نذار شوهرت وخانوادش ناراحت بشن بااین حرفااا

خودم مجردیم هیچی طلا نداشتم 

از عقدم ب بعد شوهرم ی مقدار طلا برام خریده  زیادم نخریده اما همیشه میگه ما رسم داریم برای زن زیاد طلا میخریم  خودش میگه برات میخوام زیاد طلا بخرم  ولی فعلا ی مقدار خریده اخه تازه عقد کردیم 

2714
خودم مجردیم هیچی طلا نداشتم  از عقدم ب بعد شوهرم ی مقدار طلا برام خریده  زیادم نخریده اما ...

خوبه بازم.دخترای ما به دنیا میان طلا دارن وقتیم میرن خونه شوهر حداقل شش تاالنکو یه سرویس ونیم ست رو دارن.خانواده شوهر هم توخرید عروس ومناسبت ها براشون میاره.نمیگی کجایی هستی.

به نظرم به مشکل برخوردی تاپیک بزن وحل کن زندگیت رو خراب نکنی حیف واقعا قدرشوهرتو بدون خواهر.شوهر خوب کمه 

نام کاربریم حرف دلمه😒😎😎😎
به مادرت بگو دیگه این حرفا فایده نداره...بقیه ام هرکاری کردن به ما ربطی نداره وهرچی بودا تموم شده. ف ...

بهش هردفعه میگم حرفات باعث میشه از شوهرم دلسرد بشم نزن این حرفا رو 

اونم میگه پای من نذار  چرا دلسرد بشی ازدواج کردی نباس دلسرد بشی 

عزیزم تو که خوبی مهریه من۱۴تا سکه.تمام جهیزیه رو خودم اوردم اونم چه جهیزیه ای بخدا.باورت میشه حتی یه ...

خوبه حداقل مامانت چیزی نگفته ک بیشتر از اون ناراحت نشی 

مامان من کوچکترین چیزا رو میگه خب رو اعصاب من تاثیر میذاره 

بخدا شوهرم خیلی خوبه  چند بار مامانم اینا رو برد رستوران هر دفعه کلی پول خرج کرد بعد اونسری شوهرم اومد خونمون مامانم مرغ سرخ کرد براش چقد خجالت کشیدم  درحالیکه مامانم همیشه واسه مهمون بهترینا رو میذاره 

بعدش ک به مامانم گفتم چرا سرخش کردی حداقل مرغ رو کباب میکردی یا زرشک پلو درست میکردی   گفت من از خوبی سرخش کردم فکر کردم اینجوری بهتره😕

2706