2737
2734
عنوان

دخترم زردی داره نمیتونم ببرم دکتر

134 بازدید | 20 پست

۵روزپیش زردیش روی۹‌بود دکترگفت دوروز بعددوباره ازمایش بده،من دیگ نمیتونم ببرمش آزمایشگاه،خیلی محیطش آلودست جرات نمیکنم،خودمو بستم به سردیجاتی که موثرن به خودشم شیرخشت میدم،یکم نگرانم که نمیتونم ببرمش آزمایش،اینجا گفتم قطره بیلی ناستربدم،روزی چندقطره باید بهش بدم؟

امروز عرق کاسنی و شاطرم تهیه کردم روزی چقدر ازاون بخورم خودم؟

خانوادم،همسرم و دخترم تمام وجودمنن😍خدایا تن همه سالم و لبشون خندون باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم اگر باید ازمایش بده ببرش حتما دستگاه کرایه کن تو خونه بچه رو بزار زیر نور خطر زردی خودش کم نیستا 

اسمان فرصت پرواز بلندیست ولی...قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....

همه ازمایشگاه ها که ازمایش کرونا نمیگیرن نترس اگر میبینی خیلی زرده بهتره حتما ببریش ازمایش تا اگر لازم شد تودستگاه بزاریش

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

وای چقد دیوونه ای😱😱زردی بالا بزنه کشنده ست..بردار بچه رو ببر دکتر با رعایت اصول بهداشتی..کرونا شما رو نکشه خودتون میکشین..تو رو خدا ببرش دکتر عصبی شدم اه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2738
عزیزم بچت چند روزش  بنظرم خطر زردی بالا بیشتر از کروناست

اخه ازروزی که زردیش روی ۹بود ظاهرش تغییرنکرده که متوجه بشم بالاتررفته

خانوادم،همسرم و دخترم تمام وجودمنن😍خدایا تن همه سالم و لبشون خندون باشه

ترنجبین بخور مامان منم سر من ترنجبین خورده انگاری حل شده...ولی به اورژانس زنگ بزنین مشورت بخواین یا خود پزشک بچه

دوست عزیز اگه با نظرم مخالفی و جنبشو نداری ریپلای نکن مجبورت که نکردن که جواب بدی😒...نی نی یار بیا با من مدارا کن...ناموسا الکی لغو نکنین😒 

عزیزم چیزی نیست آزمایش هم نیاز نداره عرق کاسنی به بچه هم بده روزی یه قاشق چای خوری تا ۴۰روز خوب میشه فقط شیر زیاد بهش بده آب جوشیدع سرد شده هم روزی یه قاشق بده بهش تا ادرارش زیاد بشه خوب میشه

2706