2733
2734

سلام خانوما من هفته ۳۷ ام تموم شده وتازه وارده ۳۸ شدم و چند روزیه مدام درد کشاله ران دارم و درد پری میاد سراغم البته از هفته ۳۰ اینجوری شدم ولی کمتر این بود الان خیلی بیشتر شده گاهی وقتام کمر درد دارم ولی نامنظمه...فردا معاینه دارم میخواستم ببینم شمام اینجوری بودین؟امکان داره دهانه رحمم باز شده باشه یانه باید دردش خیلی بیشتر از این حرفا باشه؟؟؟چند سانت باید دهانه رحم باز شده باشه که بستری کنن؟کسی بوده بدون‌درد باز شده باشه؟این‌دردا یعنی تاثیری توباز شدن دهانه رحم داره؟؟؟ممنون میشم تجربیاتتونا دراختیارم بذازین...

تیکر تولد یکسالگی گل پسرم😍😍مامانی عاشقتم❤ایشالا قسمت‌ تموم منتظرا🙇🙇❤❤❤

من تو هغته36این دردا رو داشتم رفتم بیمارستان گفتن ضربان قلب بچه پایینه و داری زایمان طبیعی میکنی. بخاطر ضربان قلب پایینش همون موقع سزارین کردن. 

جالبه این همه درد داری بازم نرفتی دکتر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیز بدنت داره خودشو واسه زایمان اماده میکنه،

باید ۴تا ۵سانت باز بشه تا بستری بکنن،

من ار هفته ۲۹شروع شد تا ۴۰هفته تمام زایمان کردم ،درد اصلی زایمانمم ۵صبح شروع شد ۷صبح زایمان کردم

💕💞
من تو هغته36این دردا رو داشتم رفتم بیمارستان گفتن ضربان قلب بچه پایینه و داری زایمان طبیعی میکنی. بخ ...

به دکترم گفتم هفته پیش گفت طبیعیه هفته دیگه بیا معاینت کنم خیلی شدید نیست هرجا میخونم‌میگن باید خیلی زیاد باشه منم تجربه ندارم بچه اولمه... مثه اینه که بخوای پریود بشی همچین حسیه ... یعنی تو۳۶ زایمان کردی؟

اینا آمادگی برای زایمانه نگران نباش، ممکنه دوهفته طول بکشه ممکنه چند روز باشه... برو معاینه اگر دوسه ...

آره گلم به دکترمم گفتم گفت طبیعیه دردش اذیت کننده نیست کمه فردا وقت معاینمه گفت بهت میگم سز میشی یا طبیعی هنوز مشخص نیست

عزیز بدنت داره خودشو واسه زایمان اماده میکنه، باید ۴تا ۵سانت باز بشه تا بستری بکنن، من ار هفته ۲۹ش ...

دقیقا منم از ۳۰ شروع شده و کمو بیش داشتم ولی حالا یکمی بیشتر شده ولی اذیتم نمیکنه‌اونجوری که میگن باید هی بگیره و ول کنه و شدید باشه منم تجربه ندارم نمیدونم چقدر خوب زایمان کردین ۲ساعت😍

2738
دردهای زایمان معمولا ریتمیکه مثلا هر 10دیقه یک بار درد میگیره. کشاله رانت ک طبیعیه ولی درد پری رو نم ...

آره منم‌هرجا خوندم همینطوری گفتن ممنون عزیزم 

به دکترم گفتم هفته پیش گفت طبیعیه هفته دیگه بیا معاینت کنم خیلی شدید نیست هرجا میخونم‌میگن باید خیلی ...

اره 36زایمان کردم. منم دردم مث پریودی بود 😢بعد کشید تو کشاله رانم، اون درد وحشتناکی ک همه میگن موقعی هست ک دهانه رحم 8سانت باز شده ن اولش ک داره شروع میشع،اما خب درد زایمان جوریه ک میگیره و ول میکنه اما مداوم هست. یعنی جوری نیس ک امروز نیم ساعت درد داشته باشی بعد تموم شه تا دوروز دیگ. 

آره گلم به دکترمم گفتم گفت طبیعیه دردش اذیت کننده نیست کمه فردا وقت معاینمه گفت بهت میگم سز میشی یا ...

طبیعیه من سه ماه زایمان کردم

تو ماه آخر درد طبیعیه اگر ۲ سانت باز شده باشی تو هفته ۳۸ دیگه نگه میدارنت برای زایمان 

ممکنه راحت زا باشی تا ۷ سانت هم درد نداشته باشی من که بیمارستان بودم یه خانومه شکم سومشو تا ۷ سانت تو یک ساعت رفت تازه رو تخت دراز کشیده بود  کیسه آبشو پاره کردن نیم ساعت بعدش زایمان کرد سه تا دادم بیشتر نزد

یه خانومه هم از ۷ صبح تا دو بعد از ظهر تازه شده بود سه سانت کلی هم ورزش و پیاده روی کرد

اگر دردات منظم شد و چند دیقه یه بار درد داشتی بدون درد زایمانه... من روری ک دردم گرفت حتی همون موقع ک شروعش بود و کم بود بازم دردش اذیت کننده و غیر قابل تحمل بود... ان شاء الله به سلامتی و دلخوشی بچه ات بدنیا بیاد

تو نخ ما نباش گره میخوری
اره 36زایمان کردم. منم دردم مث پریودی بود 😢بعد کشید تو کشاله رانم، اون درد وحشتناکی ک همه میگن موقع ...

چرا گلم پس ناراحتی؟؟؟منم مثه پریودی هست ولی اینجور نیست که منظم باشه اولش همینطوری بود مثلا امروز درد میگرفت ول میکرد دوباره دوروز دیگه حالام همینطوریه مثلا صبح دردگرفت ول کرد دوباره چند ساعت بعدش ولی انقباض اصلا ندارم به هرکی هم میگم میگه درد زایمان از کمر شروع میشه نه از دل و اینا کاذبه نمیدونم بخدا هرکی یه چیزی میگه حالا فردا نوبتمه برم ببینم چی میگه

طبیعیه من سه ماه زایمان کردم تو ماه آخر درد طبیعیه اگر ۲ سانت باز شده باشی تو هفته ۳۸ دیگه نگه میدا ...

آره بعضیا واقعا خیلی خوب زایمان میکنن خوشبحالشون خداکنه منم از همون دسته باشم خیلی استرس دارم دکترمم گفت ماه آخر درد طبیعیه یه سوال دیگه شما عزیزم دل پیچه هم داشتی و بچت هی خودشو سفت کنه چون دوبار اینجوری شدم  و توپهلوم کشید خیلی وحشتناک بود بیشترم سمت معدم بود وبعدم کل شکمم بعد یه یه ساعتی هم خوب شدم واسم سوال بود

2706