2737
2734

من مصرف میکنم زینک پلاس یوروویتال ایرانی نگیر. روزی یه دونه بهترین تایمش هم بعد از ناهار هستش

تو مثل حاصلِ کارِ کمال الملک نقاشی😊 ولی من خط‌خطی‌های کجِ یک آدمِ ناشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پودر امام کاظم رو استفاده میکنم... دستسازه

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
2731
من مصرف میکنم زینک پلاس یوروویتال ایرانی نگیر. روزی یه دونه بهترین تایمش هم بعد از ناهار هستش

میشه شب مصرف کرد؟یه شب درمیون؟؟

جانِ مادر،ازخدااجازه بگیروبه درونم بیا....بگومادرم منتظرمن است😢😢😢
2738
چرا عزیزم نگیره همسرم پخش میکنه میگه خیلی خوبه خودمم استفاده میکنم

من از ایرانیش نتیجه نگرفتم زینک پلاس چندتا ویتامین دیگه هم داره خیلی راضی هستم از مصرفش

تو مثل حاصلِ کارِ کمال الملک نقاشی😊 ولی من خط‌خطی‌های کجِ یک آدمِ ناشی