2726
عنوان

واقعامتااسفم😤

1016 بازدید | 68 پست

سلاام ظهرتون بخیر😊

دانشگاهاروتعطیل کردن مدرسه هاروتعطیل کردن تا یه عده انسان بی فرهنگ برن مسافرت؟؟

واقعابرای فرهنگ اونایی که فکرمیکنن اگرازشهرخودشون برن جای دیگه کرونا نمیگیرن متاسفم ،متاسفم که فکرمیکنن تعطیل کردن تا برن مسافرت !

اگرقرارباشه کرونابگیری شهردیگه هم که بری میگیری پس بشین خونت نزار بقیه ازت ویروس بگیرن...

من خودم ازروزی که تعطیل شده بیرون نرفتم صبح زودرفتم دکتر میبینم همه پلاک ها ازقمم وشهرای دیگه همه هم توپارک چادر زدن خوابیدن چون هتل ها جابهشون نمیدن مغزم از عصبانیت داره میترکه چجوربگیم نیاین؟؟!!

اینکارتون

#حق الناسه

حالادیگه خوددانید🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هتل ها جا نمیدن؟ هتل‌ها پذیرش دارن

اونا خسیسن، میخوان قشنگ پخش کنن ویروسو توو خیابونای عمومی

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

قم باید قرنطینه بشه ولی کو گوش شنوا هی میگن مردم خودشون شعور دارن😐😐😐🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

باورکن این افرادفقط باورشون نمیشه که کروناچقدرخطرناکه 

اصلانمیفهمن۳

نمیتونن توشرایط بحران درست مدیریت کنن و تصمیم بگیرن

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
کسی خبر داره مدارس تا چ موقع تعطیله

تا بعد عید تعطیله ولی خبرش رو کم کم میدن🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
قم باید قرنطینه بشه ولی کو گوش شنوا هی میگن مردم خودشون شعور دارن😐😐😐🍭

اخه فرمودن قرنطینه مال جنگ حهانی دومه

البته حالا دیگه بی فایده ست 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706