2737
2734
عنوان

آقایون

96 بازدید | 2 پست

من تو یه شرکت کار میکنم . که مقدار خیلی کم از کارهای فروشش بامنه و چون پیگیری خیلی خوبی دارم مدیرعامل خیلی خوشش اومده وداره تشویقم میکنه که کم کم وارد کار فروش بشم چند تا سوال دارم .اول اینکه راه و روش بازاریابی رو میخوام بدونم اینکه چطور مشتری پیدا کنم و چطور بتونم جذب کنم دوم چندتا کتاب خوب در این زمینه میخوام اگر معرفی کنید ممنون میشم .سوم اینکه من تو حرف زدن خیلی کم میارم وگاهی اوقات ذهنم یاری نمیکنه که چه جمله ای برای بیان بهتره و میخوام یکم توانایی متقاعد کردنم بالا بره وفن بیان خیلی خوب که برای فروش لازمه تا بتونم مشتری جذب کنم .اقایون وخانم هایی که در این زمینه تجربه دارند ممنون میشم راهنمایی کنند   .

شرکت های بازاریابی مگه خودشون کلاس نمیذارن ؟؟؟

کلن واسه هر محصولی ک داری دفترچه راهنماشو بخون و برای مشتریات توضیح بده، اگه محصولاتت خوراکیه اجازه بده ازش تست کنن، اگه هم خوراکی نیست یه کلیپی ازش تهیه کن ک چند نفر خریدن و راضی هستن ازش

دکتر انوشه راست میگه : 'گیرم عذر خواهی کردی ، واسه حرفی که زدی' با ذاتی که آشکار شده چه میکنی ؟! ️ 
شرکت های بازاریابی مگه خودشون کلاس نمیذارن ؟؟؟ کلن واسه هر محصولی ک داری دفترچه راهنماشو بخون و برا ...

شرکت ما کلاس بازاریابی نداره ... محصولمون هم فروش نرم افزار در زمینه حسابداری هست ...ولی از اونجاییکه جای ارتقا تو شرکت وجود داره ومدیر شرکت هم پیشنهاد داده میخوام به خودم ومدیرم اثبات کنم که میتونم ...ولی چون قبلا در این زمینه کار نکردم وفقط از دور دیدم حرفه ای نیستم و کسی هم اینجا نیست که آموزش خوب وکاملی بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘