2733
2734
عنوان

مثبت یا منفی؟

214 بازدید | 15 پست

دوستان میشه بگید به نظرتون اینا مثبته یا نه؟؟

۳ ساله منتظرم

تعداد رای : 35
نظرسنجی
هست
20
57%
نیست
2
5%
شاید باشه
5
14%
حتما هست
8
22%

مثبت

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سمته چپ مثبته..مبارکت باشه عزیزم⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩😍

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭
2738
مرسی عزیززززم❤️انشالله که باشه🥰🥰🥰

آمین آمین ⁦❤️⁩

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭

عزیزم سه ساله منتظری . چشمت روشن. به نظر منم مثبته . انشالله حامله ای . برای ما هم دعا کن. دو ساله دو اقدامم. ولی من مطمئنم که خدای قشنگم برای یه نی نی تپل در نظر گرفته....   

این ماه هم نشد. ولی من مطمئنم به همین زودی میای ...
عزیزم سه ساله منتظری . چشمت روشن. به نظر منم مثبته . انشالله حامله ای . برای ما هم دعا کن. دو ساله د ...

عزيزم امروز از دادم مثبت بود بتام ١٤٥ بود

انشالله خدا به شما هم به زودي ني ني ميده 

الهي هركي كه منتظره دامنش سبز شه🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🥰🥰🥰🥰🥰❤️❤️❤️

عزيزم امروز از دادم مثبت بود بتام ١٤٥ بود انشالله خدا به شما هم به زودي ني ني ميده  الهي هركي ...

ای جونممممم خوش به سعادتت. چقدر خوشحالم. الهی که هر کی منتظره این لحظه رو به زودی تجربه کنه. خدا بهت نظر انداخته مهربون. برای منم دعا کن😘💚🍃

این ماه هم نشد. ولی من مطمئنم به همین زودی میای ...
2706