2737
2734
عنوان

اونی ک ی زمانی من زندگیش بودم الان زندگیش یکی دیگست :)))

| مشاهده متن کامل بحث + 1314 بازدید | 67 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برای برش دادن فلزات دستگاه برش CNC هواگاز پلاسما بسیار گزینه خوبیه. ولی در مورد سنگها باید گفت که دستگاه cnc سنگ مخصوص این کاره که توسط اون میشه حتی پیکرتراشی و مجسمه سازی هم انجام داد. دستگاه cnc چوب هم برای حکاکی روی چوبه . حتی در نمای ساختمان ها که از چوب ترموود استفاده میشه این دستگاه کاربرد داره

عزیزم هممون حداقل یک تجربه مثل تورو تو زندگیمون داریم ناراحت نباش فقط به این اعتقاد داشته باش دنیا ...

چرا زندگی منو خراب کرد 

ازدواج فقط بیاره لعنتیا چرا اینقد بی احساسن 

نمیبخشمش چون دلم شکست 

بزا فعلا تمکین زده برام  چقد بی ذاتن اخه آدم چقد میتونه بی ذات باشه از اول چرا با اینا ازدواج ...

به نظرمن نکن برو فشار بیاربهش عین من الان دارم جدا میشم با حق حقوقم درسته اذیت شدم 1 سال ولی  حقمو میگیرم بعد میرم نمیرارم بادختر بدیم اینکاروکنه ادمش میکنم توام بکن  توافق کنی بعد سخت پشیمون میشی

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 
2738
شوهرم با یکی دیگ دوست شد زندگی منو خراب کرد جدا شدیم  انشاالله خدا جوابشو بده جواب دل شکستمو&n ...

عزیزم برو واسہ خودت بزن، برقص، حال کن، شاد باش، زیبا باش ، بہ خودت برس، برو واسہ خودت دنبال کار،  ورزش   زندگی، اون لیاقت تورو نداشت تو لیاقتت بھتریناست، جوری خوب زندگی کہ یہ روزی حسرت بودن باتورو بخورہ 💋

🐇کم کم یاد میگیری🐇                                                                  باید باغ خودت را پرورش دھی 🌳🌲🌷🌻🌵🌱🌲🌳 بہ جای اینکہ منتظر کسی باشی تا برایت گل بیاورد 💐
واقعاواسه همیچین ادمایی متاسفم چجوری ازدلشون میاد ادمارواحساساتشونوب بازی بگیرن

احساس زندگیمون ارامشمون 

همه چیمون نابود میشه 

ازدواج مجدد هم کنیم واس تشکیل زندگیه 

اون لذت سابق رو نداره 

من ۲۲ سالم بود  با امید رفتم تو خونش  فک میکردم دیگ همون شوهرمه  بهش محبت میکردم ...

خدا لعنتشون کنه. خدا بزاره تو کاسشون. منم به امید زندگی رفتم که نانرد حرومزاده با من اینجور کرد. امیدوارم کرونا بگیره بمیره بیشرف.

کاش بیوفته زندون بعد ۲۰۰ میلیون بهم بده 

خودت بنداز نبخش توروخدا توافقم میکنی سر 100 یا بیشتر توافق کن پدرشودرار بعد برو نترس منم توخونمون چیزی نیست که نشستم میرم رو اعصابش انقد حال میده😆😆😆😆😉😉😉

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 
2706