2737
2734
عنوان

اونی ک ی زمانی من زندگیش بودم الان زندگیش یکی دیگست :)))

| مشاهده متن کامل بحث + 1314 بازدید | 67 پست
میشه بگی چی شده؟ منم تازگیا بد جور زدن به پرم خصوصا که عمسای عروسیشم رفتم و دیدم. 

شوهرم با یکی دیگ دوست شد زندگی منو خراب کرد جدا شدیم 

انشاالله خدا جوابشو بده جواب دل شکستمو 

من روش حساب باز کردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم مثل خودتم بعد 6 سال میگه مادر تورو انتخاب کرده بود  تف کرده تو صورتم حالا مامانشم بزور اومد ...

ی مشت نامرده بی ارزش میان دل ما رو بشکونن 

خاطره تلخ بسازن تو ذهنمون

2731
ی مشت نامرده بی ارزش میان دل ما رو بشکونن  خاطره تلخ بسازن تو ذهنمون

واقعا چقد گرفتی جداشدی؟

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 
2738
باورم نمیشه  من خیلی وفادارم  خاک تو سرش چرا از اول وارد زندگیم شد کثافت  من نگاه ...

من که دارم میگم بهت فکر کن مرده خودت میخوای عذاب بدی خودت رو 

فیلم عروسیت رو هم نابود کن 

التماس دعا

منم همش همینو میگم. واقعا چرا ازم سو استفاده کرد؟ چرااز صداقم سو استفاده کرد. اصلا چطوری دلش اومد اونجوری بهم دروغ بگه در حالیکه اون تو زندگیش بوده اومده به من وعده و عید داده. چجوری هنوز وقتی یادش میافتم که به دروغ منو میخواست بکشونه توی خونه و ویلای شمالش سررم درد میگره که چقدر رذل و کثیف بوده

من از تو بدترم. چون امیدی هم ندارم.

خدایا اگ خدایی خدایی کن همچین بزار تو کاسشون یادشون بمونه با ما چکار کردن با احساساتمون بازی کردن 

مگ اون آدم سابق میشیم مگ اون دختر احساسی سابق میشیم 

شدیم مطلقه هر کس و ناکسی شری بگ بهمون 

گناهمون چی بود همش میگم تاوان چیو پس دادم

همه میگن اما دلم شکست خب :) هنوز باورم نشده اون نیست  کسی خواستگاری میکنه میوفتم یاد روز عقدم ...

اینجور وقتا که یادش میکنی بهاره رهنما بیاد تو ذهنت عزیزم    

برای شادی روح پدرم صلوات
واقعا چقد گرفتی جداشدی؟

بزا فعلا تمکین زده برام 

چقد بی ذاتن اخه آدم چقد میتونه بی ذات باشه از اول چرا با اینا ازدواج کردیم 

اگ بگ توافق کن توافق میکنم 

الهی اگ خدایی  حسابشو برس با من بازی کرد 

2706