2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ورزش رژیم اخرشم پوستتو بکش و تامام

سوگند۲۲😐تا دیروز ده مین یبار میومدم اعلاناتمو چک میکردم الان هرپنج مین یبار میام کاربریمو چک میکنم ببینم ترکیده یا هنوز هست😐با بیست و چهارمین کاربری در خدمتتونم پس ب خودتون زحمت ندید بترکونید چون بازم میام 😌
2731

عزیزم برو این تاپیک رو بخون هفته ای بین 1 تا 1.5 کیلو کم می کنی اصولی هم هست 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3653203/چالش-لاغری-تاعید-۹۹-بامداد-خمار?page=1

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     
2738

اول باید نسبت به خودت و اندامت حس بد نداشته باشی و فقط برای  سلامتی بیشتر ورزش کنی و تغذیه سالم رو زیر نظر پزشک داشته باشی

تو فکرم از نی نی سایت خداحافظی کنم ... فکر کنم دیگه مناسب سن و سال و حال و هوای ما نباشه  ... حالا تا ببینیم...   

عزیزم یه ترازوی دیجیتال بگیر و هر چی میخوری رو وزن کن و کالری هاشو بشمار برای کالری شماری هم میتونی از پیج دکتر کرمانی توی اینستاگرام استفاده کنی 

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 

اگر صدکیلو هستین فعلا سراع ورزش نرین چون برای زانوهاتون خطرناکه اول با رژیم بیست کیلو کم کنین بعد کنار رژیم باشگاه برین (یه ترازوی اشپزخونه و یک ترازوی وزن کشی بخرین)

اصلا ناراحت نباشین وزن های بالا سریع کم میشن 

حتما متخصص تغذیه برین و از رژیم های فلان و بیسار استفاده نکنین تا گوارش و قلبتون سلامت بمونه

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
قدم 162

کالری شمار ۲/۵ بگیر 

سرچ کن تو گوگل رژیم ۲،۵

یا کتو ژنیک بگیر خواستی من گروه کارشناس دارم رایگان بهت هر لحظه مشاوره میده

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
2706