2733
2734
عنوان

ای بابا بازم اتفاق افتاد که ترسوها نیان باردارا نیان

| مشاهده متن کامل بحث + 467 بازدید | 26 پست

زمین ميخابي یا رو تخت؟

ما بعضی شبا که جلوی تلویزیون،روی زمین ميحابيم،تا سرمونو زمین ميزاريم،صدای همسایه پایینی رو ميشنويم،

دارن حرف میزنن...میخندن....همهمه....

ايرادات ساختموني ست

همسایه بالایی مون هم همش به ما اعتراض میکنه که تا سرمونو ميزاريم رو بالش صدای ویز ویز میاد😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خسته شدم واقعا ازین توهمات شاید باید برم پیش روانپزشک

فعلا نرو😕

کمتر دوروبر این حرفا بچرخ 

الان تو این تاپیک چکار میکنی😡

خدا خیلی واضح دیده میشه😊و خیلی معلومه که صدامو میشنوه😃کاش ادم باشم😀
2731
فعلا نرو😕 کمتر دوروبر این حرفا بچرخ  الان تو این تاپیک چکار میکنی😡

دلم خواسته اومدم تا تاپیک😀

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای
2738
خب روت اثر میذاره همش میری تو این فکرا

نه نمیرم،دغدغه فکریم چیز دیگه ایه😂

میلیاردها انسان در جهان متولد شده اند؛ اما هیچ یک اثر انگشت مشابه نداشته‌اند. اثر انگشت تو، امضای خداوند است که اتفاقی به دنیا نیامده‌ای و دعوت شده‌ای تو منحصر به فردی مشابه یا بدل نداری تو اصل اصل هستی و تکرار نشدنی وقتی انتخاب شده بودن و منحصر به فرد بودنت را یادآوری کنی؛ دیگر خودت را با هیچکس مقایسه نمی‌کنی و احساس حقارت یا برتری که حاصل مقایسه کردن است از وجودت محو می‌شود.    #حسین الهی قمشه ای