2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بزن تو شیر خودت بعد دهنش که گذاشتی پستونکو نی نی رو به حالت شیر دادن صورتشو بچستون به سینت و تو بغلت راه ببر یکم .پسر من اینطوری عادت کرد فندوق توراهیمم میخوام اینطور عادت بدم جواب میده😁

نفسم بنده بهتون جوجه های من 😍 پویان عشق❤️ دلوان نفس❤️
2738

چرا پستونک‌خوب نیس؟؟؟ :| والا بنظر من که خیلی کمک کننده مادره ، سر وقتم‌بگیرین ازش هیچ مشکلی پیش نمیاد ! من به پسر اول اورتودنسی اونت و گاها وی کر میدادم خیلی راضی بودم .

من تا 8 ماهگی به بچه هام دادم اصلا هم بد نیست.بیرون میرفتیم گریه میکرد تا سینه ام را آماده کنم و جای مناسب پیدا کنم پستونک میزاشتم دهنش.اول بدش میاد پستونک را بزار دهنش دستت را پشتش نگه دار تا عادت کنه.میشه یه کم شیر خودت را بدوشی رو پستونک بهش بدی تا خوشش بیاد.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
دخترم خیلی ناآرومه شیر هم دارم گشنش نیس ولی همش میخواد شیر بخوره،عادت کرده که مدام مک بزنه،پستونکم ن ...

زیاد شیر بدی دلش باد میکنه پسر منم همین بود زیاد میخورد دکتر دس به دلش زد دوام کرد گف چرا انقد شیر میدی ؟؟؟؟ گفتم اینجوریه وضع و کلا شیر میخواد همش گف بین دوساعت هایی که شیر میدی پستونک‌بذار دهنش

چرا پستونک‌خوب نیس؟؟؟ :| والا بنظر من که خیلی کمک کننده مادره ، سر وقتم‌بگیرین ازش هیچ مشکلی پیش نمی ...

اون دیگه صلاح شماست.من اوایل از بی تجربگی به بچه میخواستم پستونک بدم.ولی هم متخصص اطفال و هم شبکه بهداشت گفتن نده.وزنگیری بچه میاد پایین.البته خیلی برام سخت شد چون هربار گریه میکرد بهش شیر میدادم و کلی وقتمو میگرفت

مادر دو بچه.۳۰ سال و ۱۰ ماه
2706