2737
2734

من سري قبل كلوميفن و گلوكوفاژ استفاده كردم و امپول hcgزدم  ولي باردار نشدم؟ كيا تجربه استفاده لتروزول و كلوميفن رو داشتن و درصد باروري كدوم بيشتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من سه ماه اقدام کردم باردار نشدم سه دونه لتروزول از شب سوم‌پریود خوردم و دوتا hcg زدم و باردار شدم همون ماه 

خدایااا هزار مرتبه شکرت .یه صلوات برا سلامتی دخترم بفرست سالم بیاد بغلم برا همه منتظرا دعا میکنم 🙏خدایااا شکرت دخترم۲۷ مهر ۹۹ قدم رو چشممون گذاشت❤
2738
چند ماهتونه عزيزم جنسيت؟

من تازه رفتم توی هفت هفته 

خدایااا هزار مرتبه شکرت .یه صلوات برا سلامتی دخترم بفرست سالم بیاد بغلم برا همه منتظرا دعا میکنم 🙏خدایااا شکرت دخترم۲۷ مهر ۹۹ قدم رو چشممون گذاشت❤

من سه ماه هم گلومفین هم لتروزدل هم hmgهم hcgهم استرودیول مصرف کردم اما با همه اینا نه اندومترم رشد میکرد نه فولیکول...بعد سه ماه هما رو ریختم کنار...شروع کردم غذاهای گرم خوردن ...هم فولیکور و هم اندومترم رشد میکرد...انگار با بدن من نمیساخت ..بعد سه ماه باردار شدم

2706